Domů Profil prodejce Svatební dílna
  • Prodejce od r. 2011
  • Sušice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 12
Aktivita: -
Registrace: 22.6.2011
Město: Sušice
Stát: ČR

Svatební dílna

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Srdečně zdravím z mé dílničky. Zatím se jedná o fiktivní dílničku, jelikož jako student vysoké školy si nemohu dovolit vlastní bydlení, stále sdílím pokojíček se svým o deset let mladším bráškou. Takže to u nás dost často vypadá tak, že já po celém pokojíku mám rozložené pomůcky, papíry a jiné materiály a on na posledním volném prostoru střílí na bránu. Ale já si nestěžuji, líbí se mi ten chaos. Navíc moje rodina je i mými rádci, kritiky a velkou podporou, za co jim velký dík!

Ke svatebním oznámením jsem se dostala skrz sestřičky svatbu. Ta je zas o dva roky starší a řeknu Vám, byla fakt kouzelná nevěsta! Bylo mi ctí ji dělat svědka a koordinátorku svatby. A hle, já se v tom našla, strašně mě začaly zajímat věci okolo svatby, jejich organizování, příprav i samotných realizací. Vždy jsem byla proti svatbám, respektive jsem si vždy myslela, že svatba není důležitá, ale už jsme změnila názor. Možná je to i tím, že jsem už starší .

Každopádně v mé dílničce Vám vyrobím svatební oznámení- to prozatím. V budoucnu chci své služby rozšířit a nabízet více nápadů, ale to až časem :o).

Také by se slušelo říci něco o sobě...Jmenuji se Markéta Bibzová a bydlím v krásném, malebném, šumavském městečku Sušice. Ani byste nevěřili, jak je tu krásně! Máme tu úžasné sportovní zázemí, takže přemýšlet chodím na brusle. Ujedu pár kilometrů a vracím se s plnou hlavou nápadů ke stolu, kde je realizuji. Lidé tu jsou přátelští a zajímaví. Studuji v Praze Vasokou školu ekonomickou, ale pozor, fantastický obor Arts Management. Jsem tam fakt spokojená :o). Ale mé pětileté studium za chvíli skončí a já moooc doufám ve dvě věci. Za prvé, že se nebudu muset nechat zaměstnat v nějakém komerčním podniku, bance nebo v jiné, mému srdci nelibé instituci a budu si moct tvořit, vymýšlet, lektorovat a já nevím co ještě. Budu ve svém povolání svobodná i za cenu nejistého příjmu. Jo a taky budu stále vyučovat pilátes, který se stará o moje záda :o). A mým dalším přáním je, aby mi můj přítel stavař tu vysněnou dílničku postavil :o).

* snažím se o to, aby oznámení bylo originální a výjimečné

* přáníčka jsou vyrobena z různých materiálů

* je možné Vám vytisknout text za příplatek 3,- Kč na kus

* možno dodat barevné obálky (cena dle typu)

Způsob dopravy
Balíčky zasílám Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Svatební dílna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--