Profil uživatele
Svět v barvě
Prodávající
Zašová
Registrace: 25.2.2018

Vítám Vás v mém obchůdku. Jsem ráda, že jste jej navštívili.

Bude vám zde nabízet své ruční vyrobky, které jsou hlavně zhotovovány technikou decoupage. 

Původně jsem tyto výrobky nabízela na svém profilu Vonný svět. Pro lepší přehled jsem je přesunula na nový profil

 

 Při objednávce na obou profilech budete platit pouze jedno poštovné.

 

Doprava zdarma

  • Česká pošta (obyčejný balík) - při nákupu nad 700 Kč a hmotnosti zboží do 2 kg
  • Česká pošta ( balík na poštu) - při nákupu nad 1000 Kč a hmotnosti zboží do 4,5 kg
  • Zasilkovna - při nákupu nad 600 Kč a hmotnosti zboží do 4 kg

Doprava do zahraničí - dle hmotnosti zásilky bude upřesněna po objednávce

Zásilky odesílám vždy v pondělí a středu. Je možné domluvit i odeslání v jiný den.

 

Fler banner: https://www.fler.cz/user/529041

 

Stala jsem se členem v klubu Zvířata v nesnázích.

Výtěžek z prodeje výrobků označených tímto logem jde na pomoc zvířatům, která se ocitla v nesnázích.

TOPlist

 

Způsob dopravy
Způsob dopravy - osobní odběr, Zasilkovna a Česká pošta (psaní, doporučený balík, balík na poštu). Pro zasílání ubrousků a závěsných dekoraci je možné zvolit obyčejné nebo doporučené psaní. Zásilky baleny do krabiček nebo bublinkových obálek. Po přijetí platby na účet je zboží odesláno většinou do 2 - 4 pracovních dnů. Při osobním odběru je možné domluvení předání v Zašové, Valašském Meziříčí nebo v Rožnově pod Radhoštěm. Při nárazovém větším počtu objednávek se doba dodání může prodloužit a nakupující bude prodejcem informován zprávou při přijetí objednávky.
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje ,že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, zejména byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Vonný svět prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/svet-v-barve. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce I kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

  1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

  1. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. U kosmetických produktů zboží nesmí být použito a musí být v originálním balení. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

  1. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura nebo paragon, je zaslána společně se zbožím. Faktura nebo paragon slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

  1. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Zboží je možné zaslat pomocí Zásilkovny. Kupující si může určit pobočku Zásilkovny, na kterou mu bude zásilka odeslána.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

  1. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 25.2.2018. Odesláním objednávky zákazník potvrzuje, že si Obchodní podmínky přečetl, porozuměl jim a souhlasí s nimi.

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
802667
19.4.2019 Užijte si všichni klidných a pohodových velikonoc
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím