Profil uživatele
Světlana97
Prodávající
Trhová Kamenice
Registrace: 13.4.2019

Dobrý den, jmenuji se Světlana a ráda šiji praktické věci. Mého manžela baví programování výšivek na průmyslovém vyšívacím stroji. Dá se říct, že co se mu líbí, z toho udělá výšivku, kterou pak vyšije na to, co já ušiji.

Když jsme zjistili, že existují stránky Flér, rozhodli jsme se po čase, že na ně vstoupíme a podělíme se o naše nápady s dalšími návštěvníky Fléru.

Způsob dopravy
Dopravu zajišťujeme pomocí české pošty a to buď balík nebo obálkou.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Tyto níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Světlana97 na stránkách internetového obchodu www.fler.cz/svetlana97. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou na Flér, pokud uvede svůj email, je mu potvrzení zasláno na něj. Pokud kupující uvede svůj telefonický kontakt, je to chápáno tak, že chce být kontaktován i telefonicky pro případnou individuální úpravu objednaného zboží (velikost, barva, výšivka). I takto projednaná změna bude oběma stranami potvrzena emailem.

2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou emailovou zprávou na zadanou adresu, případně i telefonicky.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

4. Způsob dopravy

Doprava zboží bude zajištěna pomocí české pošty, pokud nebude individuálně domluveno jinak.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím