Domů Profil prodejce Světlo-v-láska
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Svitavy, ČR
  • 329 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (52) 100%
Nadšenci: 187
Aktivita: aktivní
Prodáno: 329
Registrace: 22.10.2014
Město: Svitavy
Stát: ČR
Důležitá informace: Od 28.10 do 31.10. budu mimo čr, proto prosím počítejte s delším časem potvrzení objednávky. Od 5.11. do 2.12. budu také mimo čr a obchůdek bude uzavřen. Děkuji za pochopení a přeji nádherný podzim!

Světlo-v-láska

/ Prodávající
Novinky
971743
12.10.2021 Vloženy nové minerální náhrdelníky pro duši, též andělské z růženínu a křišťálové aury. Zvu k nahlédnutí a přeji nádherné podzimní dny! :o)

image  image   


  • Zdravím všechny milé návštěvníky!Velký úsměv

 Vítejte v obchůdku Světlovláska.

 Tvořím s velkou láskou a citem. Představím Vám zde svou originální bižuterii, harmonizační obrázky, mandaly, textilní tvorbu a andělskou tvorbu.

"Nejdůležitější úkol člověka je být šťasten sám a druhým štěstí dávat."                                                                                                                     (Bolzano)ÚsměvÚsměvÚsměv

Zde pár informací pro všechny, kteří jsou ochotni otevřít se rozmanitým vlivům drahých kamenů. Drahé kameny, tento překrásný dar naší Země, mohou opravdu znamenat velkou pomoc v duchovním i duševním vývoji a kromě toho harmonizovat a účinně pomáhat tělu k návratu do rovnováhy.             Přijímejte s vděčností jejich pomoc.

Prostřednictvím zákona o shodných vibracích bývají tělo, duše i duch člověka ovlivňovány nejrůznějším způsobem. Většina lidí tento vliv bezprostředně pociťuje v oblasti barev.                                                                          Také u drahých kamenů se vyskytují základní vibrační vzory, projevující se především různými barvami a krystalickými strukturami, které ztělesňují zákony uspořádání a připomínají nám kosmický řád.

Upozornění: Všechny zde uváděné údaje o vlastnostech kamenů, polodrahokamů a minerálů jsou pouze informativní (čerpané z obecně známých informací a zdrojů) a nejsou návodem na obcházení klasické léčby a užívání léčivých přípravků.

   Ctím přírodu(stejně jako vodu,strom nebo skálu) jako živý organismus a nesmírně obdivuji její nespoutanou sílu, originalitu, neopakovatelnost a neůnavnost s jakou vše vytváří. Každý den je vidět výsledek práce matky Přírody.List plachtící ve větruVždy nový, neotřelý v každém ročním období vypracovaný do nejmenšího detailu.VětevPřesto nikdy nedává zákaz lidem čerpat z nekonečné studnice její inspirace. Všechny přijímá stejně bez ohledu na rasu, vzdělání, pohlaví, náboženské založení, politický názor, sociální zařazení, nebo obsah peněženky....ŠtěstíVytváří neustále nekonečnou nádheru  pro potěchu každého, kdo je připraven ji vnímat. Brrrr, zimaSkláním se před matičkou Přírodou ve vší pokoře...Svítíčko sluní

Všem příznivcům,kteří se zastaví a potěší svou přízní,milým slovem,srdíčkem,nominací,boxíkem a nebo rovnou nákupem ze srdce děkuji.

Mám velikou radost a děkuji za umístění v Topu:

,,Když se čas zastavil"

Top výběr "Májová poezie" od h.p.a.

  Veškeré výrobky jsou zhotovovány v nekuřáckém prostředí.

 Zasíláme do tří dnů od připsání finanční částky na účet.

Platí u mne všeobecné obchodní podmínky dle zdravého rozumu.

imageimage

 

 

 

 

 

 

Obrazy pokud jsou namalované tak dodavám do 2 dnů od připsání peněz na účet. V připadě objednávky je dle dohody.

 

Způsob dopravy
česká pošta, dpd,
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Světlo-v-láska

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--