Domů Profil prodejce Světlo v srdci
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Hukvaldy, ČR
  • 260 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (50) 100%
Nadšenci: 162
Aktivita: aktivní
Prodáno: 260
Registrace: 18.8.2010
Město: Hukvaldy
Stát: ČR

Světlo v srdci

/ Prodávající
Novinky
304277
14.9.2014 Nyní v prodeji Meditační vykládací karty inspirované velkou arkánou tarotu.

www.fler.cz/zbozi/meditac...

Malba a prodej energetických obrazů, přírodních, esoterických, duchovních a pozitivních motivů. Nabízím velké množství reprodukcí svých obrazů.


Ivo Ševčík se narodil 28.11.1984 ve Frýdku-Místku. Žije v krásné vesničce Hukvaldy se svojí rodinou. Zajímá se o mystiku, duchovní a filozofickou literaturu, jógu, práci s energií (Reiki), LTVJ (léčebné techniky Vyššího já), zdravou výživu, význam barev... Již od dětství se zajímal o přírodu a malování a navštěvoval výtvarné kroužky a ZUŠ. Studoval Střední uměleckou školu, obor průmyslový design a později počítačovou grafiku.

Počátky jeho malířské tvorby spadají do období kolem roku 2000. Během celého tvůrčího období vystřídal různé umělecké styly i techniky, od realistické malby až po expresionismus a abstrakci. Autorův výtvarný styl se vyvíjel podle životních situací, které jej ovlivňovaly. Velký zlom nastal v období vážného onemocnění, kdy si uvědomil cenu života a zcela změnil myšlení.

Autorův výtvarný styl se vyvíjel podle životních situací, které jej ovlivňovaly. Nejvíce jeho tvorbu ovlivnilo vážné onemocnění, kdy si uvědomil cenu života a zcela změnil myšlení. Začal se zajímat o duchovní nauky a  postupně se vyhraňovala i jeho životní filozofie.  Uvědomil si, že rozdávat radost a předávat poselství může i prostřednictvím svých obrazů.

Ve svých malbách často znázorňuje vyzařující energii, která působí pozitivně a léčivě a harmonizuje prostředí. Inspirován přírodou a opravdovou láskou vytváří intuitivní malby, které mohou být určeny přímo pro určitou osobu nebo místo. Maluje na plátno nebo na sololit. Používá olejové barvy občas kombinované s akrylem.

Obrazy vznikají uprostřed přírody anebo v harmonickém prostředí domova. Často nejprve vznikají skicy pastelem či akvarelem. Nejčastější témata obrazů jsou andělské bytosti, přírodní a mystické motivy a také mandaly a symboly. Své obrazy autor vystavuje  od června 2010 a často zdobí ordinace, terapeutická centra, esoterické obchody a knihkupectví.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Světlo v srdci

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--