Domů Profil prodejce Svitáček
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 21 hodin.
  • Opatov, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 17
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 5.3.2013
Město: Opatov
Stát: ČR

Svitáček

/ Prodávající
Novinky
125736
18.3.2013 Koupíte dva a třetí, dle vašeho osobního výběru, vám zašleme za polovinu. Týká se samozřejmě toho levnějšího ze tří vybraných. :-)

Vitráže, lampy, mozaiky a i další výrobky i z jiných materiálů.  Mrkající

Manželka je také velmi šikovná krejčová, ale ráda vytváří i různé textilní dekorace. Zkrátka takové ty "blbůstky", které rozveselí a rozzáří domov.

Společně s manželkou nás uchvátila technika Tiffany vitráží a dalších kreativních způsobů jak vytvořit z malých detailů velké celky.

Je to sice velmi titěrná a piplavá práce, ale postupně se vám pod rukama začíná objevovat výsledek, který překvapí i když víte co vytváříte. Nejnáročnější jsou obrazce nebo lampy z několika set dílů, kdy výroba trvá např. celý týden v kuse a u náročnějších motivů i déle.

 

Většina vystavených předmětů je "skladem" a tedy ihned k odeslání. Samozřejmě se může stát, že aktuální výrobek zrovna koupí i současně někdo jiný (nebo v naší prodejně). V tu chvíli jej samozřejmě ihned vyrobíme ještě jednou. V tom případě je nutné počítat s tím, že nový kus nebude 100% totožný, protože vše je ruční práce a například u Tiffany výrobků nikdy nemáte dvě totožná skla se stejnou strukturou nebo odstínem, ale budeme se snažit aby nový kus byl originálu co nejvíce podobný. Ale  na druhou stranu, váš nový kus bude zase nový originál. Vždyť kdo by stál o průmyslově vyráběnou lampu, kterou má dalších 10000 lidí úplně stejnou? Tyto čínské strojově vyráběné lampy jsou z nekvalitního skla, o polovinu slabšího než naše výrobky, pájené pouze z venkovní strany (vnitřní strana lamp zůstává surová) a tak je tato lampa příliš křehká a může se lehce rozlomit. Někdy dokonce používají plast místo skutečného skla.


V naší nabídce vám nově vyrobíme také vitrážové výplně do oken i dveří.
Je celkem jedno, jestli objednáváte nová okna a dveře v našem Okenním centru nebo chcete tuto výplň do vašich starších oken a dveří.
Nová vitráž je vyrobena jako meziskelní ( je uprostřed dvojskla a tvoří tak celkově trojsklo nebo v původním trojskle se vymění za střední sklo) a lze ji vyrobit do každého okna a dveří, která mají skleněnou izolační výplň s možností vysazení výplně vyjmutím zasklívacích lišt. Takto je vaše vitráž chráněna proti poškození a proti působení všech vnějších vlivů.

Vyrobí se nová kompletní výplň a ta se pak vymění za vaši starou výplň. Bez skleněné výplně tak bude vaše okno nebo dveře pouze několik minut. Pouze se vysadí zasklívací lišty vašeho okna, vymění se hotová výplň, která se vloží místo původní a zase se vloží zpět zasklívací lišty. Zůstává tak původní síla vaší výplně s tím, že nová výplň má samozřejmě stejné izolační vlastnosti jako ta původní.

Tyto vitrážové výplně do oken a dveří se vyrábějí pouze na zakázku. Můžete si zvolit výplň podle předlohy nebo si i sami výplň navrhnout. Tento váš návrh uzpůsobíme do podoby, která je vyrobitelná ze skla.

Způsob dopravy
Zasíláme službou DPD nebo PPL. Křehké zboží je baleno proti poškození při dopravě a také je u přepravce pojištěno proti poškození. Vždy doporučujeme kontrolu nepoškození zboží ihned při doručení a při případném poškození ihned sepsat s doručujícím řidičem zápis o škodě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Svitáček

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--