Jelikož jsem studentkou vysoké školy, někdy nestíhám ihned odeslat balíček. Pokud by byl nějaký problém - nebo delší časové prodlení - vždy předem napíši vzkaz.
Profil uživatele
swee2
Prodávající
Kouřim
Registrace: 25.7.2010

Mým dlouholetým koníčkem je vytváření a zdobení akrylových nehtíků. Postupem času jsem začala experimentovat s tvořením, až jsem se pokusila o pár výrobků s 3D zdobením. Zdobení vytvářím pomocí akrylových pudrů a speciální tekutiny. Celé dílko někdy doplňuji akrylovými barvičkami. Modelování 3D zdobení je titěrná práce, která mě moc baví. Není problém vytvořit hrníček, sklenku, zdobený zapalovač atd. podle vašeho přání.

Králičí šperky  a doplňky - pořád jsem hledala něco hezkého na ozdobu svetrů, kabátků a triček..prošla jsem nepřeberné množství obchodů, ale stále to nebylo ono..napadlo mě, že bych si nějakou brož mohla vyrobit přesně podle mého přání ...a zrodila se má první brož Emilka, kterou mám jen pro sebe:-) poté se nám rodinka rozrostla o další přírůstky a stálé se rodí nové a nové králičandy:-)

 

Prosím o velmi šetrné zacházení ke králičím brožím moc děkuji:-)

Způsob dopravy
Balíčky posílám pomocí České pošty. Balíček pečlivě balím do bublinkové obálky - popřípadě krabičky. Odesílám doporučeně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím