Profil uživatele
Sweete-creates
Prodávající
Žďár nad Sázavou 7
Registrace: 11.8.2012

Ahoj,

Vítám tě v mém obchůdku na fler.cz !:) Jsem velice ráda že jste sem zavítali.

S prodáváním nezačínám, již delší dobu prodávám na nejmenovaném blogu. Když vidím jakou radost dělám lidem kteří si ode mě zboží koupí, rozhodla jsem se svoje působení rozšířit i sem.

.. S vyráběním jsem začala asi před děvma lety, když se ke mě dostala tehdy neznámá polymerová hmota zvaná FIMO, takže postupem času sbírám zkušenosti, proto prosím omluvte případné menší nedokonalosti na výrobkách ..

Jak jste tedy asi pochopily, specializuji se hlavně na prodej výrobků z FIMO hmoty, takže převážná většna výrobků bude vytvořena právě z ní. Ještě zde nárazově budu přidávat vázy,dozičky, košíčky.., které pletu z papíru.

Zboží které zde vystavuji, mám ihned skladem. Proto se nezárážejte že je k dispozici pouze malý počet kusů, když napíšete počet zboží navýším, ale tím potřebuji ještě chvilinku čas na výrobu, takže dodací lhůta se může o dva-tři dny prodloužit!:) Prostě když budete něco potřebovat tak napište. Myslím že nic není problém!:)

A teď něco k dopravě..

Nemám předem vyhrazené dny kdy kontroluji platby, zboží posílám nárazově a co nejdříve od přijetí platby. Během podzimu se to asi změní. :) Jinak zboží balím do bublinkové folie. Zboží je připevněno na kartičce a je vloženo do sáčku na zip. Posílám jako doporučené psaní. Na Slovensko zásilky neposílám, děkuji za pochopení!:)

 

Nejlepší zpětnou vazbou, jak jste byly s výrobky spokojeny, je hodnocení!:) Takže za všechny hodnocení předem děkuji!:)

 

Přeji příjemný a bezstarostný obchod!:)

Sweete

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
82080
11.8.2012 Zatím pouze prozkoumávám funkce. Prodej bude zahájen až v září/ říjen ! Děkuji za pochopení!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím