Profil uživatele
SweetKids
Prodávající
Most
Registrace: 17.4.2011

 

     Vítejte v obchůdku SweetKids zaměřený na háčkování především pro novorozence a kojence. Veškeré věcičky jsou tvořeny s láskou a co největší originalitou.


     S háčkováním jsem se setkala už jako malá, kdy mi moje mamča poprvé ukázala co to vůbec háček a příze je. V té době mě háčkování až tak neoslovilo až po sléze, když jsme zjistili, že čekáme naše první miminko. Narodil se nám krásný syn a já byla ráda, že mu mohu uháčkovat originální čepičky. Háčkování ovšem nabralo trošku jiný rozměr po narození našeho druhého dítěte a to holčičky. Najednou mě tvorba začala neskutečně bavit a stala se každodenním koníčkem. Snad se z mé tvorby budete těšit stejně jako já.

Děkuji, že jste zavítali do mého obchůdku {#emotions_dlg.rose2}

 

Poznámka:  S obchůdkem teprve začínám, takže zboží bude spíše na objednávku. Pokud budete chtít jiné barevné provedení než bude na fotce, tak po domluvě není problém přizpůsobit věcičky Vaším požadavkům.

 

Pracuji v:

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím