Profil uživatele
swimsuit
Prodávající
Praha
Registrace: 12.5.2012

Ahoj všem nadšencům letních aktivit,

Jelikož jsem stále v pohybu, hledala jsem sportovní tréninkové plavky, které se dají všestraně využít a především dobře padnou, jsou funkční, ale zároveň jsou slušivé a moderní. Není nad to cítit se dobře a při sportu dvojnásob.

Na našem trhu jsem hledala plavky, které mají zajímavé vzory, barvy, ale hlavně střih, který sedí při sportovní aktivitě a nijak vás neomezuje. Bohužel, jsem na žádné takové plavky nenarazila a tak jsem se rozhodla si plavky podle těchto požadavků ušít. Dala jsem dohromady svoje praktické postřehy a osobní zkušenosti z plavání, vybrala jsem si dodavatele kvalitních italských materiálů, sama jsem si navrhla střihy a v neposlední řadě jsem si svoje první plavky ušila.

Výsledkem tohoto půlročního intenzivního vývoje a zapracovaní dalších drobných, ale funkčních změn jsou plavky, které opravdu splňují ty nejdůležitější parametry pro tréninkové, ale i kondiční plavání. Myslím, že se mi podařilo zhotovit výjímečný produkt a já jsem se rozhodla nabídnout jej také vám. Sama tento „plavecký úbor“ využívám hned při více sportech. (beach voleyball, lezení po skalách, in line brusle...)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím