Domů Profil prodejce Sybaris
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Brno-venkov, ČR
  • 306 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (104) 100%
Nadšenci: 397
Aktivita: aktivní
Prodáno: 306
Registrace: 17.8.2009
Město: Brno-venkov
Stát: ČR
Důležitá informace: Pro co nejlevnější posílání balíků se budu snažit využívat služby zásilkovny - od 65 kč. V případě zájmu mě prosím kontaktujte

Sybaris

/ Prodávající
Novinky
837561
16.10.2019 V sobotu 7.12. bude k vidění moje zboží s mou maličkostí na Festivalu vánočních dárků v tržnici Zelného trhu v Brně. Těším se na osobní setkání. :)

Vážení zákazníci,

koncem března se s největší pravděpodobností poštěstí, že uvítám na svět nový přírůstek do rodiny. Předem se omlouvám, že následující měsíce budu mít trochu jiné starosti, než výrobu nových věcí do prodeje či zakázkovou tvorbu. O vyřizování objednávek a posílání výrobků, které jsou nyní v nabídce se budu i nadále starat a věřím, že k Vám doputují jako doposud, v co nejkratším možném termínu. 

 

Vážení a milí návštěvníci/zákazníci,

Předem bych Vám chtěla poděkovat za Váš zájem a proklikání do mého malého království fantazie. Štěstí

Prostřednictvím keramické hlíny Vám mohu ukázat své toulky do světa pohádek, bájných tvorů, snových představ a kdoví čeho všeho dalšího. Nepokládám se ani za znalce řemesla, ani umělce, ačkoli jsem studovala uměleckořemeslnou školu. Zkrátka mám jen radost z výroby samotné a obdiv k tomuto přírodnímu materiálu, který mě nepřestává překvapovat svou rozmanitostí. Stále se snažím ve své tvorbě zdokonalovat, každý rok jsou sošky trochu jiné. Mám nesmírnou radost z každého objednaného kousku, do kterého vždy dávám část ze sebe a nemalé množství času. Plníte mi tím můj dětský sen. Zakládám si na originalitě a pečlivosti do posledního detailu. Nevyrábím na kvantitu, chci, aby každá věc měla své osobní kouzlo. Keramice se věnuji ve svém volném času, kterého není mnoho. Zároveň se snažím plnit přání „na míru“ k co největší spokojenosti zadavatele. Přeji příjemnou podívanou! Miluju tě!

 

Způsob dopravy
Osobní rozvoz výrobků do 40 km od Tišnova za stejnou cenu jako poštovné. Při objednávce nad 2000 kč se poštovné/jízdné snižuje. :) Zboží zasílám v papírové krabici, která je vyplněná papírem nebo polystyrénem a bublinkovou folií pomocí české pošty s příplatkem za "křehké" a "balík do ruky". Možné poslat i pomocí kurýra. Nově také možnost poslaní pomocí zásilkovna.cz.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Zboží

Další zboží od Sybaris

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--