Domů Profil prodejce Syce Šperky
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 6, ČR
  • 321 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (97) 100%
Nadšenci: 654
Aktivita: aktivní
Prodáno: 321
Registrace: 16.5.2008
Město: Praha 6
Stát: ČR

Syce Šperky

/ Prodávající
Novinky
1037622
8.12.2022 Do 15.12. můžete na nákup využít slevu 15% s kuponem DIA-1IW-DTL

 

Jsem prostě nenapravitelná milovnice korálků. Zamilovaný pohled Jsou moje vášeň a co nejvíc svého volného času se snažím vymyslet a zrealizovat co nejhezčí šperk. 

Mnou vyráběné šperky jsou jednobarevné i vícebarevné, vždy harmonicky sladěné. Používám kvalitní materiály, aby se nic nepáralo a byly příjemné na kůži. Využívám bižuterní kov, který většinou nevadí při kontaktu s kůží. 

Pokud máte přání např. ohledně úpravy délky či nealergických náušnicových háčků neváhejte mě kontaktovat, u většiny náušnic možnost výměny za antialergický kov dle výběru za příplatek.OK! Pokud se vám moje šperky líbí, ale zrovna nenabízím žádný, který by vás oslovil, napište mi, zkusíme se domluvit na výrobě toho osobitého šperku pro vaši radost. Liebesbrief

Všechny šperky, které prodávám, jsou tvořeny nejen s láskou, ale i pro potěšení oka i duše. Na mých špercích je vidět, že mám cit pro detail i sladění barev. Každý náhrdelník, brož i většinu náušnic vyrábím jako jedinečný výtvor. To, co na mých stránkách najdete jsou neopakovatelné originály, které můžete mít jen vy.

Za každým šperkem jsou hodiny práce Budík strávené nejdříve výběrem a barevným sladěním kabošonů s korálky, pak obšíváním samotného kabošonu a prostoru kolem něj, začištěním rubové strany, u náhrdelníku se musím rozmyslet jakým způsobem spojit části, zavěsit a co použít za návlek.  

Je mým záměrem, aby šperk byl nositelný každý den k obyčejnému tričku i šatům. Většina šperků se hodí i pro slavnostnější příležitosti.  U mě kupujete zajímavý šperk, který budete mít jen vy a když vás zaujal, tak určitě podtrhne vaši krásu a osobnost. 

Děkuji za Váš zájem o mé šperky. Modlitba

Jmenuji se Sylvie Černá, zkráceně SyCe. Bylo tedy logické pojmenovat mou značku Syce šperky.

Kdybyste se mě zeptali, které tři věci mě nejvíce utváří, odpověděla bych knihy, tvoření z korálků a vztahy. Miluji příběhy v knihách. Nejen čtení příběhu, ale baví mne i jejich vymýšlení. Proto mé šperky mají jména, vidím v nich nálady, přírodní jevy, postavy, věci kolem nás. Důležité jsou pro mě i upřímné vztahy s lidmi, jsou to naše zrcadla, naši andělé, kteří nás milují i zraňují.

Od doby střední školy, kdy mi spolužačka dala na opravení náramek kytiček z droboučkých korálků na niti jsem načerpala spoustu inspirace a stále pracuji na svém sebevědomí, také se zdokonaluji v tvorbě šperků.

Jsem samouk, mnoho věcí jsem během let odkoukala, přečetla z návodů, následně zkoušela a párala, vydržela tvořit a nakupovala další korálky, učila se stehy, fotit výrobky, ketlovala, navlékala, uzlovala a nově si maluji i kabošony. Je to nejen hobby a přivýdělek. Tvoření je pro mě něco, co mě baví natolik, že v podstatě každý den dávám možnost své kreativitě, aby se projevila ve formě neopakovatelného šperku.

Za dobu, kterou vytvářím šperky, jsem si osvojila mnohé techniky. Nejvíce mě učarovalo vzít do ruky jehlu a niť, před sebe vyskládat korálky a zhotovit z něčeho tak malinkého jako jsou rocailové korálky zajímavý šperk. Proces výroby je nesmírně kouzelná věc, protože od původního záměru se výsledek často odlišuje. Ale vždy je nádherný.

Způsob dopravy
Poštou - doporučeně, balení do obálky s bublinkovým vnitřkem. Pokud nakoupíte více věcí, poštovné se platí jen jednou. Jsem schopná po dohodě dodat osobně po Praze. Odesílám maximálně do 3. dne od zaplacení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Syce Šperky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--