Profil uživatele
T A R A
Prodávající
Praha 5
Registrace: 1.1.2018

Dobrý den všem,

děkuji za návštěvu mého obchůdku. Doufám, že se Vám mé náramky budou líbit. Vyrábím je již řadu let, zatím jen pro své přátele. Nastal čas nabídnout je i Vám. 

Náramky jsou vyrobeny z drobných korálků a pevného, odolného, průsvitného  a většinou bezbarvého vlákna. Je elastický, takže je lze na ruku rychle a snadno navléknout i bez zapínacích komponentů, které pak na ruce nepřekáží, netlačí, necinkají. Náramek je plochý a při správně zvolené velikosti - obvykle vyhovuje obvod zápěstí + jeden a půl cm - nepřekáží a neruší ani při práci. Naopak Vám může dělat milého společníka po celý den. Pohled na něj potěší. 

Korálky používám nejraději dřevěné. Skleněné mají elegatní půvab a lesk, i když jsou těžší a chviličku mohou na ruce studit. Umělé mají zase řadu praktických výhod.

Pokud se Vám líbí, ale rozměry nabízeného kousku nesedí, ráda připravím náramek na míru (dovolí-li to vzor). Stejně tak se můžeme domluvit na jiné barevné variantě.

Tyto náramky jsou netradiční a originální, extravagantní i elegantní. Jsou vhodné ke každodennímu nošení, stejně tak jsou doplňkem pro sváteční události. Najdete  zde i variantu pro nevěsty. 

Mohou být drobným dárkem, který potěší. Pro každého - bez ohledu na věk. I mé modelky na fotografiích jsou ve věku od dvou do osmi desetiletí věku.

Ať dělají radost!

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, bublinková obálka Při objednávce více kousků platíte poštovné jen jednou. V Praze možnost osobního předání, bez platby poštovného.
Obchodní podmínky

Hotový vyobrazený náramek zašlu do druhého pracovního dne, náramek na míru do tří pracovních dnů. 

Zboží zašlu poštou v bublinkové obálce po přijetí ceny na bankovní účet. V Praze možno předat osobně. A na všem ostatním se lze domluvit. Díky

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím