Domů Profil prodejce t.i.f.a.n.y
  • Prodejce od r. 2010
  • Ostrava, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 13.12.2010
Město: Ostrava
Stát: ČR

t.i.f.a.n.y

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdraví Vás 3 kamarádky - Dominika, Katka a Kristýna (z toho 2 sestry dvojčata), ktere se převážnou částí svého života zabývají tvorbou čehokoli, co nás zrovna baví. V poslední době je to tvorba naušnic, v předešlých letech to bylo šití, malování na sklo, na hedvabí, keramika, drhání, smaltování a další. Tvoříme, protože nás to baví, trávíme tím hromady času, a tak jsme se dohodly, že pokud by naše tvorba zaujala i jiné natolik aby si daný výrobek koupily, je jejich ocenění de facto nejvyšší.

vyrobky Kristýny - hlavním komponentem, materiálem, ale i výrazovým prostředkem, který má zaujmout, jsou plstěnky, plstěné kuličky různého odstinu a barev. Tyto jsou vždy ústředním motem naušnice, ke kterým dále přidávám další materiály jako jsou barevné drátky, perličky, rokaily aj. Tyto naušnice jsou nejvhodnější pro podzimní, zimní a jarní období. Vystihují nejlépe tato roční období.
Druhým nejčastějším výrobkem jsou organzové spony do vlasů, ať už na gumičku nebo na vlásenku či na francouzskou sponu. Tyto jsou výráběny taktéž v různých odstinech a nemusí býti pouze určeny do vlasů, ale třeba jako brože na šaty, kabátek a další.

Doprava: plstěné naušnice, ale i spony do vlasů vzhledem k jejich nerozbitnosti posílám v plastovém průhledném pytličku, zabaleného do tvrdšího papíru v jednoduché obálce (dle potřebné velikosti) doporučené, do 500 g (což je skoro vždy) je tato částka od 28-37,- Kč.

A tady přichází na řadu krátký pokec o Katce, druhému dvojčeti. Jsem člověk různých tvůrčích potřeb, nejvíce by mi však v životě v rámci volné tvorby chyběla fotografie. V těsném závěsu ji dýchá na záda spousta dalších zálib a koníčků. V poslední době však na celé čáře vítězí tvorba doplňků, jak už naušnic, náhrdelníků, broží, ale i mnoho dalších drobných ozdob, které nám ženám dělají takovou radost. Baví mě tvořit také z materiálů, které primárně nejsou určené pro výrobu těchto drobno-radostí.

Za muže hovoří činy, za nás děvčata ..., tak ať se naše volno-tvorba líbí i vám Mrkající.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od t.i.f.a.n.y

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--