Tento profil byl vytvořen jako doplněk k profilu www.fler.cz/x-kaatja , kde Vás ráda uvítám. Mým cílem je oddělit šperky od textilu a tak zpřehlednit výběr.
Profil uživatele
T_kaatja
Prodávající
Praha 4
Registrace: 8.12.2009

Dobrý den, jsem ráda, že jste se záplavou krásných věcí proklikali až ke mně. Tento profil je vytvořen jako doplněk k mému prvnímu krámku - x_kaatja, kde se věnuji šperkům všeho druhu a také trochu keramice. Zde bych ráda prezentovala svá malovaná trička a textil.

Mé jméno je Kateřina a první batikované tričko jsem "uvařila" ve 14ti letech. V té době jsem se sestrou objevily kouzlo barev Duha a doslova zaplavily šatník batikovacím morem :-). Vyzkoušela jsem si, že batika není žádná sranda. O to víc mě lákalo to kouzlo, kdy obarvené tričko vymácháte ve vodě, rozbalíte a potom jen s údivem či hrůzou koukáte na to, co vzniklo.

Později jsem objevila jednoduchost a efektivnost savové techniky, kde také o kouzla není nouze. A aby toho nebylo málo, poslední dobou jsem propadla technice malování na trička a malbě na hedvábí.

Snažím se vymýšlet originální vzory a malby tak, jak mě v tu chvíli napadají.

Doufám, že zde strávíte příjemné chvilky a já slibuji, že se budu snažit o Vaši maximální spokojenost.  Chápu, že textil se po internetu kupuje težko, proto máte právo do 14 dní nepoužité zboží vrátit.

Způsob dopravy
1. Po připsání příslušné částky na můj účet posílám zboží Českou poštou jako doporučenou zásilku nebo balík. 2. Zboží lze také poslat na dobírku jako doporučenou zísilku nabo balík. 3. V Praze je možno dohodnout osobní odběr (v tom případě si neúčtuji poštovné). (Prosím, uveďte preferovaný způsob dopravy v objednávce. Děkuji.)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím