Profil uživatele
Tabitha
Prodávající
Praha
Registrace: 26.10.2008
Posílám všem kdo nahlédli do profilu,aby se dozvěděli něco šokujícího o mé maličkosti,imaginární kousek drobenkového koláče a kafíčko/aby vám při prohlížení mých úžasností nevyhládlo. Již od dob mého nedávného dětství mě baví vyrábět/cokoli/,malovat,a do všeho okolo toho šťourat. Korálkování mě chytlo naplno přesně před půlrokem.Předtím jsem se tomu věnovala jen okrajově,protože mým hlavním koníčkem je malování a kresba(a pouštění draků!). Baví mě na tom hlavně to,že můžu dělat lidem okolo radost/ano patetické,ale je to tak:3/ a jestli se mi i tady podaří někomu udělat radost,nebo se s někým zajímavým seznámit bude to jen dobře. za komentáře,rady a upomínky budu MOC ráda, zatím tu uplně začínám,tak se mnou mějte trpělivost!!!! -_____________________ Když se do něčeho pustím,tak po hlavě,jako je korálkování nejde to zastavit.Moje oblíbená činnost je ted chození po bleších trzích a prohrabávání šuplíků, za účelem nálezu nějakých zajímavých drobností,které můžu zapojit do výrobků.
Způsob dopravy
V bublinkové fólii. Náušnice na kartičce z tvrdého papíru s věnováním a pozdravem pro radost, v zipovém sáčku. Všechny zásilky vždy posílám doporučeně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím