Profil uživatele
Tadai
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 29.1.2018

Jsme rodinný projekt. Věnujeme se především barefoot obuvi a jejímu šití na míru, zajímá nás ale i její přesah, životní styl, který vnímáme jako objevování a nalézání toho, co je blízké, správné, jednoduché.

Ke každé zakázce se snažíme od začátku do konce spolupráce přistupovat nanejvýš individuálně, naším cílem je vytvářet něco víc než boty. Věříme, že investovat do Tadai bot se vyplatí, dáváme si záležet na tom, aby vydržely dlouho a zvládly kdeco. Proto jsme taky schopni v rámci nějaké lidské domluvy poskytnout případný servis, kdyby náhodou...

Pro zájemce o barefoot boty na míru jsme připravili instruktážní video, které Vás jednoduše provede krok za krokem měřením jednotlivých částí nohy tak, abychom mohli dostát deklarovaným vlastnostem boty. Upřednostňujeme však osobní setkání k prohloubení osobitosti každého kusu.

Setkání je možné realizovat ideálně na naší provozovně v Toužimi, dále pak v přilehlém okolí, popř. cca jednou za měsíc v Praze a v okolí Hradce Králové.

Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Tyto Obchodní podmínky platí od 1.1.2018 pro nákup v internetovém obchodě www.fler.cz/tadai.

1.2. Skutečnosti zde neuvedené se řídí platným Občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Tím kupující potvrzuje svůj souhlas s Obchodními podmínkami.

2.3. Prodávající potvrdí objednávku v co nejkratším termínu. Kupující je o tom informován vnitřní poštou Fler a e-mailovou zprávou.

2.4. Platbu bankovním převodem uhradí kupující nejpozději do 7 pracovních dnů od odeslání objednávky.

2.5. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou Fler a e-mailovou zprávou.

2.6. Ke každé objednávce je kupujícímu vystavena elektronická faktura, tištěné faktury pouze na vyžádání.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující nemá právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od doručení zboží a vrátit zboží bez udání důvodu vzhledem k charakteru zboží na míru.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se vada vyskytne, má kupující právo na opravu nebo výměnu zboží. Je-li vada neodstranitelná, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Reklamaci nelze uplatnit na vady způsobené opotřebením nebo nešetrným zacházením se zbožím.

4.3. Před uplatněním reklamace zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího vnitřní poštou Fler nebo prostřednictvím zprávy pod objednávkou.

5. Dodací podmínky

5.1. Zboží je odesíláno obvykle do 2 pracovních dnů od dokončení výroby Českou poštou jako doporučená zásilka. Samotný čas na zpracování objednávky a výrobu se liší dle vytíženosti, orientačně 2 - 4 týdny. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetím osobám, ani zneužity.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
750731
26.9.2018 K botám Vám jako dárek přibalíme i batůžek / vak třeba právě na boty :-) A ještě info - zakázek máme kupu, takže momentálně je dodací lhůta cca měsíc a půl od objednání.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím