Vážení zákazníci, od 28.11. je možné objednat pouze zboží, které je skladem. Až do konce tohoto roku byl pozastaven příjem zboží šitého na zakázku (jedná se i o zboží s 2 týdenní dodací lhůtou). Zároveň budeme... více »
Profil uživatele
Tallula
Prodávající
Libochovice
Registrace: 9.3.2012

Ahoj,

 jmenuji se Dana a jsem tvůrcem i srdcem značky Tallula.

 

 

Společně s malým rodinným týmem tvoříme od  března 2011 textilní výrobky pro děti. Na úplném začátku byla myšlenka přijít s originálními a zároveň praktickými  doplňky. 

   Na každý produkt, který, který Vám  nabízíme, klademe vysoké nároky. Zakládáme si na prvotřídním ručním zpracování a vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály.  Velmi nám záleží také na praktičnosti každého našeho výrobku, proto všechny výrobky  před uvedením na trh testujeme v praxi přímo na dětech. Přejeme si, aby Vám a Vašim dětem naše výrobky zpříjemňovaly společně strávený čas.    

  Děkuji všem našim zákazníkům za vřelou komunikaci, milé komentáře a hodnocení. Zároveň velmi vítáme všechny připomínky a podněty ke zlepšení.

 

Bližší informace o naší tvorbě se můžete dočíst zde:

 http://www.venusanka.cz/index.php?page=viewclanek&sekce=zajimave_tipy&idcl=4414

 

 

Vaše Dana Tallula 

Způsob dopravy
Zboží odesíláme do 3 dnů od přijetí částky na účet. Napište mi potřebujete-li odeslat zboží rychleji. Fakturu k zakoupenému zboží přikládám na požádání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
613393
7.4.2017 Nové jarní čepičky od Talluly vloženy. Přejete-li si obdržet zásilku ještě před naší plánovanou dovolenou, zašlete prosím kopie převodních příkazů do zprávy.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.