Domů Profil prodejce Tamarchi
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Plzeň, ČR
  • 4521 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (807) 100%
Nadšenci: 2746
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4521
Registrace: 27.2.2009
Město: Plzeň
Stát: ČR
Důležitá informace: Poslední den s garancí odeslání objednávky a doručení do Vánoc 17.12. můžete objednat i poté - osobní předání je možné :)

Tamarchi

/ Prodávající
Novinky
1093840
14.2.2024 Doplněny sety puzetek 2+1 :))
https://www.fler.cz/shop/...
 


Velikostní porovnání Miluju tě!
 
 
 
 
 
VětevHeather Field CollectionVětev
Po dlouhé době nová kolekce šperků a modních doplňků s ruční bavlnkovou výšivkou na filcu, vařené vlně a bio lnu Miluju tě!
 
 
 
 
 
 
 
Po dlouhém otálení je tu Úsměv  ani ne tak nová kolekce, jako doplnění  jedné stálice na mém profilu o nový artikl. Za necelý měsíc bude Tamarchi jako značce neuvěřitelných 15 let.  Tudíž v kategorii níže najdete 15  barevných náramků každý jiný Miluju tě! 
https://www.fler.cz/shop/tamarchi?ucat=566245
 


 
 
Drahé zákaznice, normálně Vám šiju novoroční speciální náušnice, ale letos jsem dělala úplně jiný věci  a na sklonku roku se mi narodil překrásný chlapeček Jeremiáš❤️
Štěstí
Především bych chtěla poděkovat za vaší přízeň v předchozím roce a popřát Vám vše nejlepší do toho dalšího.
Štěstí
Jak z přiloženého vyplývá, budu nyní upřednostňovat mateřské povinnosti. Což ovšem neznamená, že by značka Tamarchi měla strádat. A to především díky skvělému zázemí, kterému se mi dostává a kterého si nesmírně vážím.
Doteď jsem byla zvyklá pracovat běžně 16 hodin denně což samozřejmě nebude možné. Ale zajeté zvyklosti to ovlivní v podstatě především co do rychlosti odesílání a četnosti novinek.
Štěstí
Tamarchi se nemůže zastavit především proto, že i za značku jako takovou je tento rok výjimečný.
Koncem prázdnin má totiž neskutečné 15 narozeniny! 
Proto vás čekaji nějaké výjimečnosti,FB soutěže a určitě jedna letní kolekce. 
Štěstí
I letos se uvidíme osobně minimálně na Berounských trzích a jiných flerjarmarcích Tulipán
Štěstí
Za sebe proto prosím, mějte se mnou trpělivost, a informujte se při objednávkách ohledně rychlosti odesílání a dostupností. Předejdeme tím nedorozuměním .
Děkuji  za pocopení ❤️
 
 Štěstí
 
 

BIO
Diamant
Autorské šperky Tamarchi© tvoří šperkařka Tamara Procházková. Zbožňuje cestování, staré časy a orient. Ráda se obklopuje krásnými věcmi, z nichž vystupují příběhy. Miluje dálky, knihy, hudbu a divadlo. To vše je jí při tvorbě inspirací. Tvoří především technikou Bead Embrodery, kdy vyšívá korálek vedle korálku. Komponenty si pečlivě vybírá, mnoho z nich si nechává vyrábět na zakázku nebo si je vozí ze svých cest. Mimo jiné si oblíbila české sklo. Na materiálu nikdy nešetří. Na rubové strany svých šperků používá kvalitní brokáty ve výrazných odstínech, které dotvářejí jejich celkové vzezření. Její práci tak vždy poznáte.  
Tamara vystudovala Výtvarnou školu Václava Hollara, Blízkovýchodní studia a vzdělávala se i v Teologii. Tvoří mnoho let, aktivně od roku 2005 a od roku 2008 se šperkařství věnuje jako své profesi. Pravidelně představuje nové autorské kolekce.
 
 
 
Diamant
KOHO ŠPERKY TAMARCHI© OSLOVUJÍ?

Jsou to především osobité ženy, doslova femme fatale. Nezáleží na jejich věku nebo postavení, ale hlavně na vnitřním nastavení a rozpoložení – jsou to ženy zdravě sebe-vědomé. Šperky si vybírají pro podtržení své osobnosti, komunikují přes ně svůj příběh nebo pohled na svět. Prostřednictvím módy se vyjadřují, nikoli zařazují.
Šperky by vždy měly odpovídat dobrému vkusu ženy. Ten je samozřejmě individuální. Šperky Tamarchi© jsou originálem. Povětšinou jsou inspirované dějinami umění (Renesance, Baroko, Secese, Art Deco, Viktoriánská éra…). Promítají se do nich i geografická specifika, hojně jsou inspirované Arábií, Asií nebo Afrikou.
Při tvorbě šperků Tamarchi© je (většinou) dodržované pravidlo tří barev, které se ve šperku promítají. Šperk je v první řadě zdobný. Svoji majitelku dotváří a okolí sděluje příběh, který je jednou tajemný, jindy naopak docela zřejmý.

Diamant
MATERIÁLY ŠPERKŮ TAMARCHI©

Šperky Tamarchi© jsou šité z kvalitních komponentů. Většinou to jsou korálky české značky Preciossa nebo značek Matubo, Toho a Miyuki. Řada komponentů je vyráběných na zakázku českými skláři nebo keramiky.
Komponenty šperků tvoří i poklady objevené ve starožitnictví nebo vetešnictví, kde Tamara ráda nakupuje. Ke komponentům patří i Sutašky české provenience a hedvábí Shibori gibbon dovezené z USA. Jeho předností je, že se ručně vyrábí a probarvuje.
Bohužel, kovové komponenty se v ČR prakticky nevyrábí, a tak jejich zdrojem zůstává Čína. Snad jednou bude i jiná alternativa. Šperky Tamarchi© jsou typické svojí brokátovou podšívkou. Brokát většinou pochází z Japonska nebo Francie. Radostné je, že k jeho výrobě se vrátila také česká Hedva.

  Diamant
KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM

Milujeme vaši zpětnou vazbu. Potěšíte nás zasláním vaší fotografie se šperkem, nebo alespoň zprávou, zda bylo vše podle vašich představ. Nebo vám šperk nesedí? Myslíme, že v takovém případě je lepší šperk vyměnit za jiný, než aby ležel doma v krabici.

Diamant
DÁRKOVÉ BALENÍ ŠPERKŮ

Většina šperků je dodávána v organzových sáčcích nebo krabičkách. Na Vánoce je na vaše požádání rovnou zabalíme.

Diamant
KOLEKCE

Pravidelně představujeme nové kolekce. Aktuálně můžete vybírat z Voyage en Arabie, která je inspirovaná orientem. Calaveritas je novinkou odkazující k Mexiku. Je velmi osobitá. Ústředním motivem jsou malé lebky kombinované s pestrými vzory. Stálicí je kolekce Turquoise col. Úspěchu se těší i kolekce s vážkami. Kolekce šperků Black Collectio a Marriages &Ceremonies jsou vyráběné pro slavnostní okamžiky a svatby. Řadu kolekcí uzavírá Midsummer night's dream, což jsou šperky ve kterých je obsažen labradorit. Zvolit si můžete i z kategorie Shibori ribbon nebo Soutache, které se vyznačují originální technikou.

 

Diamant REFERENCE

Chvilka pro Tebe 10/2012 str.38
Dvouměsíčník koralki ( 5/2014 )8.ročník, č.5
Claudia 7/2017

//ona.idnes.cz/dyzajn-market-0d5-/modni-trendy.aspx?c=A120924_103743_modni-trendy_sck
//www.zivotpodlelucie.com/2015/03/na-den-fashion-blogerkou-outfit-z.html
https://www.youtube.com/watch?v=Ol2K3w0vQc4
//plzensky.denik.cz/zpravy_region/vysivane-sperky-tamary-prochazkove-vypraveji-pribehy-20151010.html
https://www.fler.cz/magazin/tamarchi-orientalni-umeni-me-fascinuje-1762
//www.sidonie-casopis.cz/sperky-tamarchi-to-jsou-koralky-vysite-do-pribehu/
//praguefashionscene.com/recommended-designers-and-stores/
//www.mepass.cz/clanky/474-stylove-doplnky-jaro-leto-2014
//www.mojimirukami.sk/#!dzem/c1rtk
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10314241266-hobby-nasi-doby/217562223000006/video/524608

 


Text: Jana Poncarová


PROMO
Diamant
 
image
 

©Jan Mála Creativ Branding

Podnikatelský účet je u Fio banky, takže se zákaznice ze Slovenska nemusí bát navýšení nákladů o poplatky za převod.  Nastavení je jasně navede na tu pravou koncovku kterou je pro kontrolu 8330. Pro další zahraniční zákazníky je k dispozici Paypal, který prosím využívejte jen pokud je to nezbytné.. 

Pokud  se změnila situace a objednávku se nechystáte zhradit, kontaktujte mě prosím - možná blokujete šperky někomu jinému..  Předem bych Vás chtěla požádat abyste si věc neobjednávali pokud to opravdu nemyslíte vážně - administrativa pak zbytečně zabírá čas.. 
Děkuji za pochopení

Zboží posílám nejčastěji českou poštou,  Poštovné/balné je stanoveno na 55,- Kč, Vyhrazuji si však jeho změnu, pokud je zásilka větší/těžší. O Takové změně Vás budu předem informovat a dumluvíme se na ní. 

Zboží je baleno v dárkových pytlíčkách, často navíc zabaleno do bublinkové folie a posíláno v bublinkových obálkách. U dražších kousků je součástí i dárková krabička. 

Od října 2013 máte navíc možnost využít služby zásilkovny - o tom mě prosím předem informujte.. 

Doba odeslání
Zboží posílám po uhrazení  objednávky. A to do 3 pracovních dnů. Nejčastějšími odesílacími dny jsou pondělí a čtvrtek. Pokud potřebujete Objednané věci jako dárek, nebo z jiných důvodů doručení urychlit, informujte mě fler poštou, Po obdržení Aviza k platbě odešlu  týž, nebo nejpozději následující den. 

Způsob dopravy
Zboží posílám nejčastěji českou poštou, Poštovné/balné je stanoveno na 55,- Kč, Vyhrazuji si však jeho změnu, pokud je zásilka větší/těžší. O Takové změně Vás budu předem informovat a dumluvíme se na ní. Zboží je baleno v dárkových pytlíčkách, často navíc zabaleno do bublinkové folie a posíláno v bublinkových obálkách. U dražších kousků je součástí i dárková krabička. Od října 2013 máte navíc možnost využít služby zásilkovny - o tom mě prosím předem informujte.. Doba odeslání Zboží posílám po uhrazení objednávky. A to do 3 pracovních dnů. Nejčastějšími odesílacími dny jsou pondělí a čtvrtek. Pokud potřebujete Objednané věci jako dárek, nebo z jiných důvodů doručení urychlit, informujte mě fler poštou, Po obdržení Aviza k platbě odešlu týž, nebo nejpozději následující den.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Tamarchi

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--