Profil uživatele
Tamarchi
Prodávající
Plzeň
Registrace: 27.2.2009
Drahé zákaznice, děkuji Vám za přízeň a  přeji Vám šťastný rok 2019 Miluju tě!
image
 
 
 
 
Nové Boho náušnice můžete prohlížet v kategorii "Only OneSlunečnice
 
Lednové Novinky :)Všem zákazníkům i přátelům přejeme krásné a klidné Vánoce. Zároveň děkujeme za podporu a přejeme hodně štěstí zdraví a lásky do Nového roku?
 


PODZIMMiluju tě!
 


 


Regentag collection
°

 Modernistická kolekce inspirovaná dílem Friedensreicha Hundertwassera, pro něhož byla rovná čára bezbožnost...
 
Za krásné fotky opět děkuji Lucii Baldé z Maxxfota a krásné modelce Máje Zunové :)
  
Svatba...
 
 
Za foto děkujeme Lucii Baldé z Maxxfota
Modelka krásná Maciré Rossová
 
°°°°
 


Barevná letní lebečková Bohemian kolekce :)
https://www.fler.cz/blog/kolekce-calaveritas-39814
 

Prosím čtěte informace v profilu - vyhneme se tak nedorozumněním,..

V případě zájmu o jedinečný šperk přímo pro Vás se ozvěte  - vše je na domluvě.


Tamarchi©  nikdy nebylo označení pouze šperků ale především autora/osoby. Tamarchi©  zbožňuje cestování, staré časy, krásné věci, knihy, hudbu …a miluje orient. Vystudovala Výtvarnou školu Václava Hollara, Blízkovýchodní studia a studovala Teologii. Tvoří od roku 2005 a ještě dřív, od roku 2008 se věnuje šperkařství jako své profesi.  Léta se motá okolo divadla a nikdy se nepřestane vzdělávat. To vše je jí inspirací. 

Věnuje se především technice Bead Embroidery. Vyšívání korálek za korálkem, používá především české sklo, mnoho komponentů si nechává vyrábět na zakázku, mnoho si jich přiveze z cest. Na materiálu nikdy nešetří. Na rubové strany používá kvalitní brokáty ve výrazných odstínech. Především díky tomuto znaku lze její práci, jako originál snadno rozlišit."

 
 
 

Napsali o nás: 

Chvilka pro Tebe 10/2012 str.38

http://praguefashionscene.com/recommended-designers-and-stores/

 
 
Časopis Claudia č.40/2017 strana 11
 
 
 

Podnikatelský účet je u Fio banky, takže se zákaznice ze Slovenska nemusí bát navýšení nákladů o poplatky za převod.  Nastavení je jasně navede na tu pravou koncovku kterou je pro kontrolu 8330. Pro další zahraniční zákazníky je k dispozici Paypal, který prosím využívejte jen pokud je to nezbytné.. 

Pokud  se změnila situace a objednávku se nechystáte zhradit, kontaktujte mě prosím - možná blokujete šperky někomu jinému..  Předem bych Vás chtěla požádat abyste si věc neobjednávali pokud to opravdu nemyslíte vážně - administrativa pak zbytečně zabírá čas.. 
Děkuji za pochopení

Zboží posílám nejčastěji českou poštou,  Poštovné/balné je stanoveno na 55,- Kč, Vyhrazuji si však jeho změnu, pokud je zásilka větší/těžší. O Takové změně Vás budu předem informovat a dumluvíme se na ní. 

Zboží je baleno v dárkových pytlíčkách, často navíc zabaleno do bublinkové folie a posíláno v bublinkových obálkách. U dražších kousků je součástí i dárková krabička. 

Od října 2013 máte navíc možnost využít služby zásilkovny - o tom mě prosím předem informujte.. 

Doba odeslání
Zboží posílám po uhrazení  objednávky. A to do 3 pracovních dnů. Nejčastějšími odesílacími dny jsou pondělí a čtvrtek. Pokud potřebujete Objednané věci jako dárek, nebo z jiných důvodů doručení urychlit, informujte mě fler poštou, Po obdržení Aviza k platbě odešlu  týž, nebo nejpozději následující den. 

<a href="http://www.najdouvas.cz"><img src="http://www.najdouvas.cz/pocitadlo.php?v=3&amp;p1=0B5937&amp;p2=062409&amp;c=8F8F8F&amp;t1=FFECAD&amp;t2=FFEAA6" border=0 alt="SEO" /></a>

Způsob dopravy
Zboží posílám nejčastěji českou poštou, Poštovné/balné je stanoveno na 55,- Kč, Vyhrazuji si však jeho změnu, pokud je zásilka větší/těžší. O Takové změně Vás budu předem informovat a dumluvíme se na ní. Zboží je baleno v dárkových pytlíčkách, často navíc zabaleno do bublinkové folie a posíláno v bublinkových obálkách. U dražších kousků je součástí i dárková krabička. Od října 2013 máte navíc možnost využít služby zásilkovny - o tom mě prosím předem informujte.. Doba odeslání Zboží posílám po uhrazení objednávky. A to do 3 pracovních dnů. Nejčastějšími odesílacími dny jsou pondělí a čtvrtek. Pokud potřebujete Objednané věci jako dárek, nebo z jiných důvodů doručení urychlit, informujte mě fler poštou, Po obdržení Aviza k platbě odešlu týž, nebo nejpozději následující den.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Tamara Procházková, IČ: 76431703 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/tamarchi. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.