Drahé zákaznice, ačkoliv mám termín porodu na Štědrý den, našlo se okolo mě dost skvělých pomocníků, kteří neváhají přiložit ruku k dílu. Šperky pravidelně podléhají inventuře a objednávky i nadále odcházejí 2x... více »
Profil uživatele
Tamarchi
Prodávající
Plzeň
Registrace: 27.2.2009
Diamant
Autorské šperky Tamarchi© tvoří šperkařka Tamara Procházková. Zbožňuje cestování, staré časy a orient. Ráda se obklopuje krásnými věcmi, z nichž vystupují příběhy. Miluje dálky, knihy, hudbu a divadlo. To vše je jí při tvorbě inspirací. Tvoří především technikou Bead Embrodery, kdy vyšívá korálek vedle korálku. Komponenty si pečlivě vybírá, mnoho z nich si nechává vyrábět na zakázku nebo si je vozí ze svých cest. Mimo jiné si oblíbila české sklo. Na materiálu nikdy nešetří. Na rubové strany svých šperků používá kvalitní brokáty ve výrazných odstínech, které dotvářejí jejich celkové vzezření. Její práci tak vždy poznáte.  
Tamara vystudovala Výtvarnou školu Václava Hollara, Blízkovýchodní studia a vzdělávala se i v Teologii. Tvoří mnoho let, aktivně od roku 2005 a od roku 2008 se šperkařství věnuje jako své profesi. Pravidelně představuje nové autorské kolekce.
 
 
 
Diamant
KOHO ŠPERKY TAMARCHI© OSLOVUJÍ?

Jsou to především osobité ženy, doslova femme fatale. Nezáleží na jejich věku nebo postavení, ale hlavně na vnitřním nastavení a rozpoložení – jsou to ženy zdravě sebe-vědomé. Šperky si vybírají pro podtržení své osobnosti, komunikují přes ně svůj příběh nebo pohled na svět. Prostřednictvím módy se vyjadřují, nikoli zařazují.
Šperky by vždy měly odpovídat dobrému vkusu ženy. Ten je samozřejmě individuální. Šperky Tamarchi© jsou originálem. Povětšinou jsou inspirované dějinami umění (Renesance, Baroko, Secese, Art Deco, Viktoriánská éra…). Promítají se do nich i geografická specifika, hojně jsou inspirované Arábií, Asií nebo Afrikou.
Při tvorbě šperků Tamarchi© je (většinou) dodržované pravidlo tří barev, které se ve šperku promítají. Šperk je v první řadě zdobný. Svoji majitelku dotváří a okolí sděluje příběh, který je jednou tajemný, jindy naopak docela zřejmý.

Diamant
MATERIÁLY ŠPERKŮ TAMARCHI©

Šperky Tamarchi© jsou šité z kvalitních komponentů. Většinou to jsou korálky české značky Preciossa nebo značek Matubo, Toho a Miyuki. Řada komponentů je vyráběných na zakázku českými skláři nebo keramiky.
Komponenty šperků tvoří i poklady objevené ve starožitnictví nebo vetešnictví, kde Tamara ráda nakupuje. Ke komponentům patří i Sutašky české provenience a hedvábí Shibori gibbon dovezené z USA. Jeho předností je, že se ručně vyrábí a probarvuje.
Bohužel, kovové komponenty se v ČR prakticky nevyrábí, a tak jejich zdrojem zůstává Čína. Snad jednou bude i jiná alternativa. Šperky Tamarchi© jsou typické svojí brokátovou podšívkou. Brokát většinou pochází z Japonska nebo Francie. Radostné je, že k jeho výrobě se vrátila také česká Hedva.

  Diamant
KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM

Milujeme vaši zpětnou vazbu. Potěšíte nás zasláním vaší fotografie se šperkem, nebo alespoň zprávou, zda bylo vše podle vašich představ. Nebo vám šperk nesedí? Myslíme, že v takovém případě je lepší šperk vyměnit za jiný, než aby ležel doma v krabici.

Diamant
DÁRKOVÉ BALENÍ ŠPERKŮ

Většina šperků je dodávána v organzových sáčcích nebo krabičkách. Na Vánoce je na vaše požádání rovnou zabalíme.

Diamant
KOLEKCE

Pravidelně představujeme nové kolekce. Aktuálně můžete vybírat z Voyage en Arabie, která je inspirovaná orientem. Calaveritas je novinkou odkazující k Mexiku. Je velmi osobitá. Ústředním motivem jsou malé lebky kombinované s pestrými vzory. Stálicí je kolekce Turquoise col. Úspěchu se těší i kolekce s vážkami. Kolekce šperků Black Collectio a Marriages &Ceremonies jsou vyráběné pro slavnostní okamžiky a svatby. Řadu kolekcí uzavírá Midsummer night's dream, což jsou šperky ve kterých je obsažen labradorit. Zvolit si můžete i z kategorie Shibori ribbon nebo Soutache, které se vyznačují originální technikou.

 

Diamant REFERENCE

Chvilka pro Tebe 10/2012 str.38
Dvouměsíčník koralki ( 5/2014 )8.ročník, č.5
Claudia 7/2017

http://ona.idnes.cz/dyzajn-market-0d5-/modni-trendy.aspx?c=A120924_103743_modni-trendy_sck
http://www.zivotpodlelucie.com/2015/03/na-den-fashion-blogerkou-outfit-z.html
https://www.youtube.com/watch?v=Ol2K3w0vQc4
http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/vysivane-sperky-tamary-prochazkove-vypraveji-pribehy-20151010.html
https://www.fler.cz/magazin/tamarchi-orientalni-umeni-me-fascinuje-1762
http://www.sidonie-casopis.cz/sperky-tamarchi-to-jsou-koralky-vysite-do-pribehu/
http://praguefashionscene.com/recommended-designers-and-stores/
http://www.mepass.cz/clanky/474-stylove-doplnky-jaro-leto-2014
http://www.mojimirukami.sk/#!dzem/c1rtk
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10314241266-hobby-nasi-doby/217562223000006/video/524608

 


Text: Jana Poncarová


PROMO
Diamant
 
image
 

©Jan Mála Creativ Branding

Podnikatelský účet je u Fio banky, takže se zákaznice ze Slovenska nemusí bát navýšení nákladů o poplatky za převod.  Nastavení je jasně navede na tu pravou koncovku kterou je pro kontrolu 8330. Pro další zahraniční zákazníky je k dispozici Paypal, který prosím využívejte jen pokud je to nezbytné.. 

Pokud  se změnila situace a objednávku se nechystáte zhradit, kontaktujte mě prosím - možná blokujete šperky někomu jinému..  Předem bych Vás chtěla požádat abyste si věc neobjednávali pokud to opravdu nemyslíte vážně - administrativa pak zbytečně zabírá čas.. 
Děkuji za pochopení

Zboží posílám nejčastěji českou poštou,  Poštovné/balné je stanoveno na 55,- Kč, Vyhrazuji si však jeho změnu, pokud je zásilka větší/těžší. O Takové změně Vás budu předem informovat a dumluvíme se na ní. 

Zboží je baleno v dárkových pytlíčkách, často navíc zabaleno do bublinkové folie a posíláno v bublinkových obálkách. U dražších kousků je součástí i dárková krabička. 

Od října 2013 máte navíc možnost využít služby zásilkovny - o tom mě prosím předem informujte.. 

Doba odeslání
Zboží posílám po uhrazení  objednávky. A to do 3 pracovních dnů. Nejčastějšími odesílacími dny jsou pondělí a čtvrtek. Pokud potřebujete Objednané věci jako dárek, nebo z jiných důvodů doručení urychlit, informujte mě fler poštou, Po obdržení Aviza k platbě odešlu  týž, nebo nejpozději následující den. 

<a href="http://www.najdouvas.cz"><img src="http://www.najdouvas.cz/pocitadlo.php?v=3&amp;p1=0B5937&amp;p2=062409&amp;c=8F8F8F&amp;t1=FFECAD&amp;t2=FFEAA6" border=0 alt="SEO" /></a>

Způsob dopravy
Zboží posílám nejčastěji českou poštou, Poštovné/balné je stanoveno na 55,- Kč, Vyhrazuji si však jeho změnu, pokud je zásilka větší/těžší. O Takové změně Vás budu předem informovat a dumluvíme se na ní. Zboží je baleno v dárkových pytlíčkách, často navíc zabaleno do bublinkové folie a posíláno v bublinkových obálkách. U dražších kousků je součástí i dárková krabička. Od října 2013 máte navíc možnost využít služby zásilkovny - o tom mě prosím předem informujte.. Doba odeslání Zboží posílám po uhrazení objednávky. A to do 3 pracovních dnů. Nejčastějšími odesílacími dny jsou pondělí a čtvrtek. Pokud potřebujete Objednané věci jako dárek, nebo z jiných důvodů doručení urychlit, informujte mě fler poštou, Po obdržení Aviza k platbě odešlu týž, nebo nejpozději následující den.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Tamara Procházková, IČ: 76431703 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/tamarchi. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím