Profil uživatele
TamTam
Prodávající
Praha 5
Registrace: 11.3.2009

Tvořím a prodávám pod značkou tam&tam. Zabývám se různými aktivitami a nesměřuji se (možná bohužel) do jedné oblasti. Baví mě šití, vyšívání, tvorba šperků, kreslení na látku, potisk látek, modelování z fima, focení a mnoho dalších zajímavých aktivit a tvůrčích činností.

Focení je mým koníčkem odjakživa. Mám spoustu nápadů a když jdu bez foťáku, tak vždycky vidím spoustu úžasných věcí. Zákon schválnosti, no!!! Takže si musím ta místa zapisovat, abych se tam se svou digitální zrcadlovkou Nikon D90 nebo starou zrcadlovkou Praktika L mohla vrátit.

Zaujalo mě též přetváření starších věcí, jejich oživování a znovunavracení do života, proto naleznete v mém obchůdku i spoustu recy-věcí. Jsem ráda, že se už použité věci nemusí nechat ležet u popelnice, ale stačí pár dobrých nápadů a jejich život pokračuje....

Ráda bych poděkovala všem milovníkům recyklace a hlavně těm, kteří si recy-věci koupili v mém obchůdku. Slibuji, že budu pravidelně doplňovat, vše ale záleží na mých nápadech a čase, kdy je mohu realizovat. Těším se na Vás!

 

Způsob dopravy
doporučeně v obálce nebo obchodním balíku dle velikosti zboží
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím