Profil uživatele
TanaGo
Prodávající
Ostrava
Registrace: 11.6.2011

Prohlédněte si hotové balerínky ihned k odběru, kompletní nabídka zde

 

Vítejte,

TanaGo se zabývá kreativním tvořením dle fantazie a Vašich námětů.  

Naleznete zde převážně textilní obuv, na kterou používáme speciální barvy, které jsou permanentní, nerozpíjí se, dají se prát i chemicky čistit, nevyblednou působením světla. Detailům je věnována velká pozornost. Výsledná práce je naimpregnována, snadněji se pak čistí a nepodléhá vlivu počasí.

K botám dostanete typy na doporučenou údržbu, která není nijak náročná a v podstatě se neliší od běžných zvyklostí. Malba nijak nemění životnost a možnosti užití.

Můžete si vybrat z vystavených vzorů nebo si nechat udělat návrh dle Vašeho přání - budete mít vždy několik kreseb ke konzultaci.

Tak co, který kousek bude zdobit právě Vás? Nedívejte se do země z ostychu, ale kvůli Vaší jedinečnosti.

 

Měření chodidla doporučuji provádět v odpoledních nebo večerních hodinách, tedy kdy jsou nohy nejvíce zatěžovány. V té době je totiž noha nejobjemnější.

 

Na zem položte krejčovský metr  tak, aby jeho počátek ležel na úpatí svislé stěny či nábytku (pozor na ozdobné sokly, stěna by měla s podlahou svírat pravý úhel).

 

Na měřidlo si stoupněte celou vahou tak, aby se vaše pata opírala o svislou stěnu, kde začíná metr. Na noze mějte obutou ponožku nebo nic - podle toho, v čem chcete v balerínách chodit.

 

Na nohu se dívejte kolmo a přečtěte hodnotu u špičky  svého chodidla (např. cca 25,7cm ). Krejčovský metr poté přiložte k rýsovacímu pravítku a ověřte si, že jste hodnotu odečetli správně - často se chybuje!

 

Délka vnitřní stélky  by měla odpovídat délce chodidla  zvětšené cca o 3mm. V příkladu jsme tedy naměřili 25,7cm, přičteme vůli 3mm a výsledek je 26 cm.

 

Pro balerínky z jarmilek je toto měření ideální, mají číslování po půl cm a boty pak opravdu bezvadně sedí. U jiných typů je třeba přihlížet ke tvaru obuvi – to se domluvíme na velikosti spolu ;-) U tenisek a balerínek s páskem může být rezerva i větší – bota se stáhne tkaničkou.

 

Způsob dopravy
Věcičky k Vám posílám Českou Poštou Doporučeně (dodávka trvá tak 3 dny) nebo PPL Private - to znamená, že na druhý den po odeslání k Vám dorazí kurýr - před tím volá na telefon. Pokud Vás nezastihne doma, doručuje opětovně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
721717
12.5.2018 Řeknu vám tři slova - a vy mi namalujte tenisky. A rovnou svatební. Jak to dopadlo? Můžete to u mě zhodnotit ;)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.