Domů Profil prodejce TanaGo
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Ostrava, ČR
  • 629 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (222) 100%
Nadšenci: 1295
Aktivita: aktivní
Prodáno: 629
Registrace: 11.6.2011
Město: Ostrava
Stát: ČR

TanaGo

/ Prodávající
Novinky
850861
6.12.2019 Vloženy magnetky PF 2020 - přidejte úsměv a potěšte své blízké

Vítejte ve světě nevšedních věcí

 

Jsem výtvarnice Taťána Golková - TanaGo. Kromě jiných krás pro Vás vytvářím originální a osobité modely botiček. Navržené vzory mohou pro Vás být vyjádřením vlastní osobnosti. Práci na každém páru začínám náčrty a přemýšlením, co se nejvíc hodí k jejich majiteli. 

 

 

Převážně pracuji na tenisky vysoké kvality vyráběné v Evropě. Aby boty měly dlouhou slušivou životnost je má priorita. I materiál na tkaničky, které sama vyrábím, je také vyprodukován v Evropě. Snažím se Vám nabízet zboží, které je šetrné k přírodě - aby se nedováželo letadlem, ani nebrázdilo moře značně neekologickou lodní dopravou.

 

 

Vzory maluji ručně, vše je 100% malba štětcem. Nepoužívám razítka ani šablony, každý kus je díky tomu jedinečný originál. Precizní provedení je pro mě samozřejmostí.

 

 

Barvy, které používám, jsou permanentní, dají se prát a nevyblednou působením světla. Údržba obuvi je pak snadná, lze o ni pečovat dle Vašich zvyklostí - malba nijak nemění životnost a možnosti užití.

 

 

Celý tento proces sleduje jediný cíl a to nadmíru spokojeného uživatele a radost z tvoření. Tato spokojenost dýchá volností, svobodou a jedinečností.

 

 

Můžete si vybrat z vystavených vzorů nebo si nechat vytvořit návrh dle Vašeho přání - posílám vždy několik kreseb ke konzultaci. Obraťte se na mě s Vaším snem, který Vám malbou zhmotním.

 

Který kousek je ten pravý pro Vás? Podtrhněte svou jedinečnost a užijte si obdivné pohledy až k špičkám svých nohou. Je to tak snadné

 

 

Měření chodidla doporučuji provádět v odpoledních nebo večerních hodinách, tedy kdy jsou nohy nejvíce zatěžovány. V té době je totiž noha nejobjemnější.

 

Na zem položte krejčovský metr  tak, aby jeho počátek ležel na úpatí svislé stěny či nábytku (pozor na ozdobné sokly, stěna by měla s podlahou svírat pravý úhel).

 

Na měřidlo si stoupněte celou vahou tak, aby se vaše pata opírala o svislou stěnu, kde začíná metr. Na noze mějte obutou ponožku nebo nic - podle toho, v čem chcete v balerínách chodit.

 

Na nohu se dívejte kolmo a přečtěte hodnotu u špičky  svého chodidla (např. cca 25,7cm ). Krejčovský metr poté přiložte k rýsovacímu pravítku a ověřte si, že jste hodnotu odečetli správně - často se chybuje!

 

Délka vnitřní stélky  by měla odpovídat délce chodidla  zvětšené cca o 3mm. V příkladu jsme tedy naměřili 25,7cm, přičteme vůli 3mm a výsledek je 26 cm.

 

Pro balerínky z jarmilek je toto měření ideální, mají číslování po půl cm a boty pak opravdu bezvadně sedí. U jiných typů je třeba přihlížet ke tvaru obuvi – to se domluvíme na velikosti spolu ;-) U tenisek a balerínek s páskem může být rezerva i větší – bota se stáhne tkaničkou.

 

Způsob dopravy
Věcičky k Vám posílám Českou Poštou Doporučeně (dodávka trvá tak 3 dny) nebo PPL Private - to znamená, že na druhý den po odeslání k Vám dorazí kurýr - před tím volá na telefon. Pokud Vás nezastihne doma, doručuje opětovně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od TanaGo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--