Domů Profil prodejce Tania.B
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Frýdlant, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 12
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 31.8.2016
Město: Frýdlant
Stát: ČR

Tania.B

/ Prodávající
Novinky
801530
14.4.2019 Vážení návštěvníci mého obchůdku.Vyhlašuji slevu 20% na všechny obrazy i přání.

Vítám Vás
Jsem ráda, že jste zavítali do mého obchůdku - prodejní galerie.                             Maluji technikou horkých vosků, která se jmenuje Enkaustika. Při malování vzniká úžasný koktejl barev, světla a stínů.                                                            Většinou tvořím abstraktní obrazy a každý v nich může vidět něco jiného. Enkaustika je pro mne velmi inspirativní, relaxační a zábavná.                      Nabízím obrazy formátu A4, A3, A2 a přání A5. Každý obraz je originální, jedinečný a nenapodobitelný. 

Enkaustika je znovuobjevená antická technika malování roztavenými vosky.

Díky moderní technologii nabízející různé pracovní pomůcky, jako je enkaustická žehlička, pero nebo vyhřívané deska, získala tato metoda mnoho příznivců a patří   k úžasným kreativním formám malířství.

Pigmentovaný včelí vosk se pomocí žehličky nanáší na pracovní plochu křídového papíru, plátna, sololitu a další materiál. Enkaustika je hra s barvami a nabízí nekonečnou možnost vytvářet směs světla, stínu, barev a probouzet schopnost fantazie a představivosti.

Je to dokonalý způsob relaxace a pro tvořivé lidičky příjemná forma zábavy, která přináší radost z výsledku.                          

Obrazy zasílám Českou poštou v bublinkové obálce vyplněné kartonovou deskou jako cenný balík nebo balík do ruky a přání doporučeným dopisem. Upřednostňuji platbu předem na účet. Poštovné je orientační. Záleží na tom, jestli je obraz bez euroklipu nebo s ním a na hmotnosti celé zásilky.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tania.B

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--