Menu
--
Profil prodejce tanilie Domů
Profil uživatele
tanilie
Prodávající
Kysucké Nové Mesto
Registrace: 18.4.2016

Vitajte v mojom obchode!

Vyrábam originálne saténové kytice pre nevesty, pierka pre ženíchov a doplnky. Kytice vyrábam po jednom kuse, aby sa zachovala ich jedinečnosť, ale aj vo väčšom množstve. Sú vhodné aj na gratuláciu a nikdy nezvädnú.

 

Dúfam, že sa Vám bude u mňa páčiť :)

 

Účet vo FIO banke. 

 

Detské oblečenie budem postupne pridávať do nového obchodu www.fler.cz/MolieBaby

 

 

 

Způsob dopravy
Optimální doprava dle prodejce pro ČR dobírka = doručení na adresu (kuriér). Optimální doprava dle prodejce pro ČR platba předem = doručení na poštu.
Obchodní podmínky

Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Platba je vrácena do 14 dnů o obdržení vráceného zboží.

Ochrana osobních udajů

Prodávajíci (v zmysle zákonu o ochraně osobných údajů) poskytuje osobné údaje kupujícího propravnej společnosti pro doručení výrobku aneb tovaru, aneb státním orgánům v případe kontroly.
Prodávajíci (v zmysle zákonu o ochraně osobných údajů) od kupujícího získava nasledovné osobné údaje: titul, jméno, příjmení, adresa, adresa pro doručení, telefónne číslo, e-mailová adresa.
Poskytnuté osobné údaje kupujícího sú spracúvané za účelem vybavení a dodaní objednávky a za účelem plnení v rámci reklamačného konaní.
V případe, že bude prodávajúci požadovať spracovávaní jiných osobních údajů aneb na jiný účel, musí mít od kupujícího souhlas s takýmto spracovaním.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
889658
29.6.2020 Saténová kytice pudrovo růžová růže
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím