Profil uživatele
tatokalan
Prodávající
Kolín 2
Registrace: 1.5.2010

Rukodělkami se naše rodina zabývá, kam až moje paměť sahá, vyzkoušela jsem toho spoustu, ale v současnosti se nejvíce zabývám tvorbou oblečků na panenky typu Barbie. Oblečky tvořím převážně ze zbytků vln a látek, mám radost, když se mi z něčeho, co by jiní vyhodili, povede vytvořit něco, co ještě udělá spoustu radosti.

V únoru 2010 jsem spolu s kamarádkou připravila výstavu panenek a oblečků na ně v mateřském centru Matýsek v Roudnici nad Labem.

Prodejem oblečků se neživím, beru to spíš jako přivýdělek a možnost, jak si koupit nové materiály (na složitější oblečky zbytky nestačí) a nezruinovat přitom už tak napnutý rodinný rozpočet.

Nejsem žádný profesionál a spoustu věcí se teprve učím, nehodlám konkurovat děvčatům, které tvoří nádherné oblečky a nad jejichž tvorbou smekám pomyslný klobouk, ale přesto se třeba někomu mé výrobky budou líbit a udělá někomu radost, i když sám oblečky tvořit neumí nebo nemá čas.

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou poštou, zásadně doporučeně. Zboží je baleno v obálce, případně bublinkové obálce, větší množství zboží balím do balíčků.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.