Profil uživatele
Tawyelang
Prodávající
Härnösand
Registrace: 13.12.2009

Vároba textilních doplňků je mým velkým koníčkem. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu textilní v Brně - Tkalcovskou a tiskařskou tvorbu. Zabývám se tímto řemeslem už od mých třinácti let. Teď mám doma tkalcovský stav a také tiskařskou dílnu. Snažím se ve své tvorbě využít tradičních technik a materiálů. Mým záměrem je návrat k tradicím s nádechem moderního designu.

Tradiční tkalcovské techniky jsem prezentovala na workshopu Masarykova Gymnázia ve Vsetíně a ve skansenu v Rořnově p. Radhoštěm, ve tkalcovně ve švédském městě Härnösand.

V současné době bydlím ve Švédsku. Místní podmínky polární noci jsou jako ztvořené pro dlouhé pletací večery. Ve speciální sekci "ZA POLÁRNÍM KRUHEM" můžete nahlédnout do mé skandinávské dílny.

 

Nový výrobek "IS-BJÖRN" jsou teplé plstěné rukavice z islandské vlny. Jsou součástí kolekce "ZA POLÁRNÍM KRUHEM". Isbjörn znamená ve švédštině lední medvěd. Troufám si tvrdit, že tepelné izolace tohoto výrobku dosahují kvalit svého jména :)

Plstěné rukavice z islandské vlny - IS-BJÖRN

Způsob dopravy
Poštou
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
202224
16.11.2013 Nové, teplé, vlněné, plstěné výrobky z kolekce IS-BJÖRN!!! www.fler.cz/zbozi?ucat=22...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím