Domů Profil prodejce tazi mode
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Františkovy Lázně, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 147
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 24.2.2013
Město: Františkovy Lázně
Stát: ČR

tazi mode

/ Prodávající
Novinky
301918
7.9.2014 dnes jsem vložila nové květiny do vlasů.

Vítám Vás na svém druhém profilu. Vězte ,že teodotavaleria a tazi, jedno jsou.

Tak tedy. I v tomto případě platí všechno to ,co jsem už napsala. Jsem Vodnář. Vodnář narozený v roce Draka. A takové jako jsou Vodnáři, jsou i mé šperky, a všechny ty parádičky, kterými se ženy tak rády zdobí. Všechny ty barevné, kovové, plastové, dřevěné nebo textilní věičky, které jsou pro nás tak přitažlivé.

Dodávají nám na ženskosti, probouzí v nás smyslnou ženskou krásu, a dodávají nám mnohdy i pocit smyslnosti a uvědomění si vlastního těla. Tak jako Vodnáři jsou mé šperky jemné, ženské, romantické ale i dráždivé, smyslné a koketní. Jsou osobité a mnohdy i velmi individualistické. Vodnáři jsou lidé mnoha tváří, zvuků i vůní.

Můžete u mně najít růžové, něžné a křehké doplňky a šperky, a pak něco vytvoří ta druhá ve mně. A to bude černé, smyslné, sexy....

Nastal čas na to, abych vytvořila druhý profil. Šperky a dopňky, které zde najdete, budou vytvořeny z látek a textilií, kůže, koženky nebo třeba peří. Budou šité ,pletené nebo vytvořené nějakou další textilní technikou.

Tedy tedy, buďte vítání a nahlédněte.

 

Pro tento profil platí stejná pravidla jako pro můj druhý profil //www.fler.cz/teodotavaleria Pokud si tedy objednáte najednou zboží z obou profilů, platíte samozřejmě jen jedno poštovné.V současné době jsem zdravotně omezená, chodím o berlích, a nemohu jezdit autem. Proto prosím o pochopení. Zboží bude odesláno do čtyř pracovních dnů od připsání částky na účet.

Pořád něco vytvářím. Ráda bych vám tedy předvedla malé ukázky z mé tvorby. Velmi často jsou to šperky, které jsou velmi individualistické a téměř nepřehlédnutelné. Pokud se vám budou líbit, některé z nich najdete na mém druhém profilu.

A něco málo z toho, co můžete najít na mém druhém profilu...

 

Způsob dopravy
Česká pošta doporučená zásilka
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od tazi mode

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--