Profil uživatele
teeerinka
Prodávající
Brno
Registrace: 25.6.2009
už odmala moc ráda pořád něco kutím a vytvářím a výsledky vidíte na mém profilu :-) Sama jsem "ujetá" na naušnicích a hlavně bižu, takže jsem začala být kreativní a vyrábím, vyrábím a vyrábím. Ze studijních důvodů (útočím na titul z informatiky :-) nejezdím moc po trzích, ale např. 1.5.2010 budu na Svojanově :-) Zboží, které je na mém profilu, je už vyrobené a každý kousek je originální, žádný nenajdete dvakrát. To ale neznamená, že vám nemůžu na přání dovyrobit do sady například naušnice, náramek nebo přívěsek, nebo že konkrétní kousek můžu předělat v jiné barvě tak, aby se vám hodil a přinášel radost. Korálky ale našívám také na hotové oblečení nebo tašky, tak pokud máte zájem, určitě se ozvěte :-) Jediný, kdo u nás doma nemá rád moje korálky, je pejsek, kterého jsem chtěla fotit s parádní čelenkou, ale jemu se to nelíbilo. Z korálků má tak jenom ozdobu na vodítku.
Způsob dopravy
poštovné není fixní, ale základní "dopisová obálka" je za 19,- a jako psaní doporučené 24,-, samozřejmě na vaše přání je možné zaslat balíček jiným způsobem nebo v některých případech a obdobích předat osobně (většinou Brno, Letovice, Svitavy). Stačí napsat a podle toho upravím cenu. Zboží posílám obalené vatou nebo měkčím hadříkem, popřípadě jinými lehkými měkými materiály nebo v bublinkové obálce - podle velikosti a počtu kusů volím nejvhodnější způsob přepravy, aby nedošlo k poškození.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím