Domů Profil prodejce TEJI glass
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Šumice, ČR
  • 1586 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (355) 100%
Nadšenci: 1288
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1586
Registrace: 27.3.2009
Město: Šumice
Stát: ČR

TEJI glass

/ Prodávající
Novinky
1060084
21.5.2023 Soutěžní blog plný jarní inspirace od panterů:
https://www.fler.cz/blog/...
Nepřehlédněte!

Mým dávným snem bylo mít doma vlastní keramickou pec, pícku...cokoliv tehdy jsem ještě netušila, že ty skleněné poklady budu moct jednou vytvářet, natož že budu vlastnit vlastní sklářský hořák. teď už chybí jen ta pec..... Před deseti lety jsem sedla ke kahanu, začala vinout skleněné korálky a od té doby vinu jak často to jde. A poslední roky se k nim přidaly keramické korálky, glazované a pěkně ručně ukoulené. 

Příroda, pohádky a mýty jsou pro mě nevyčerpatelné zdroje inspirace. Tak jako se venku proměňuje příroda, tak se mění tvar, i barevnost vinutek, které zrovna vyrábím.
Na jaře moje korálky i ptáčci rozkvetou desítkami květů a na podzim se to u mě stejně jako venku všecho červená, žlutě rozzáří a zaplavuje bobulkami všeho druhu.  Příroda a pohádky a mýty ke mě patří, stejně jako sklo, keramika a dřevo.

Vinuté korálky u nás mají tradici, sice ne přímo v končinách jižní Moravy, ale kousek vedle, na Šumavě už ano. A nejen u nás, výroba skleněných korálků je známa už od dob starého Egypta, protože sklo bylo velmi oblíbenou náhražkou drahých kamenů. A že v tom naši skláři byli a jsou mistry, o tom není pochyb. 

 

 

Krásný den!

Způsob dopravy
Zásilkovnou nebo Českou poštou doporučeně jako cenné psaní nebo doporučený balík, nově ve skládané papírové krabičce, důvodu větší šetrnosti k hedvábí, i lepší ochraně skla, to vše v bublinkové obálce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od TEJI glass

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--