Profil uživatele
Tequila
Prodávající
Ostrava - Zábřeh
Registrace: 3.7.2008

Zdravím všechny, kdo zavítali do mé malé galerie Usmívající se

Jmenuji se Jana, ale slyším také na oslovení Tequila. Mezi mé velké záliby patří fotografování a dále také ruční práce, konkrétně háčkování. Obojí vám chci v tomto mém obchůdku představit.

Nejraději fotím přírodu, zaměřuju se na makro, detaily, občas mě zaujme nějaké zátiší nebo "lovím" zvířata. Fotografie, které vám nabízím vznikají jak v zahraničí, tak i u nás za humny. Kdykoliv je možnost, snažím se utéct ze zaprášené Ostravy někam do přírody.Nejraději jezdím do míst, která nejsou turisticky tolik "profláknutá".  Nedávno se mi splnil velký cestovatelský sen - navštívila jsem s manželem Peru a Bolívii. Fotografie z těchto krásných zemí vám zde také představím.
 

Pokud se vám budou moje fotografie líbit, budu nesmírně ráda a bude to pro mě impuls ve své "práci" pokračovat. A pokud by se někdo do mé fotky tak zamiloval, že by si s ní chtěl vyzdobit interiér, byla by to pro mě pocta největší!

Vždy jsem se chtěla naučit háčkovat a mateřská dovolená byla ideální příležitost :-) Vzácné chvilky volna, kdy dcera spala, jsem využila pro zdokonalování se s háčkem v ruce. Takže se v mém obchůdku můžete nově setkat i s mými háčkovanými výtvory, jako jsou originální háčkované lapače snů, kabelky či nejrůznější doplňky do bytu. Třeba vás něco osloví :)

Tak ať se Vám u mě líbí!!!
Přeji pěkný den...
Jana alias Tequila

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Ještě něco málo k fotografiím:

Jde o autorské fotografie, respektujte prosím proto autorská práva. Zakoupením fotografie nevzniká nikomu právo na její další šíření, měla by sloužit jen pro osobní potřebu. Děkuji Usmívající se

----------------------------------------------------------------------------------------

Ceník fotografií:

Malé formáty:

10 x 15 .......... 66 Kč

13 x 18 .......... 88 Kč

15 x 21 .......... 109 Kč

...i větší formáty:

20 x 30 .......... 244 Kč

30 x 45 .......... 388 Kč

40 x 60 .......... 543 Kč

50 x 75 .......... 670 Kč

(ceny jsou již uvedeny včetně provize)

Pokud si tedy vyberete jiný rozměr, kontaktujte mě vnitřní poštou. Vystavím fotku s konkrétními rozměry a odpovídající cenou s rezervací pro Vás. Poštovné se u fotografií odvíjí od jejich velikosti.

Pokud máte nějaké dotazy či jiná přání, ať už jde o fotografie, nebo něco z mé háčkované tvorby, napište mi, budu se snažit Vám vyhovět :-)

 

Způsob dopravy
Fotografie i háčkované výrobky zasílám do 3 pracovních dní od přijetí platby na můj účet. Jdou Českou poštou jako doporučený balíček. Jsou vždy pečlivě zabalené, aby nedošlo k poškození. Balné je již zahrnuto v ceně poštovného. Pro Ostraváky nabízím možnost osobního předání - spojíme tak příjemné s užitečným :-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
630312
11.6.2017 Něco sladkého pro holčičky :-)
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.