Profil uživatele
teraokula
Prodávající
Rokycany
Registrace: 9.3.2012

Ahoj,

díky, že jste zavítali do mého obchůdku, jsem mamina od tří dětí dvou holčiček a kluka. Abych kreativně využila každou volnou chvilku, začala jsem háčkovat.

Od 15 let jsem pletla svetříky aj., ovšem použití háčku je s dětmi jednodušší a bezpečnější. Brzy jsem také zjistila, že mě tato ruční práce velmi uklidňuje a vnitřně uspokojuje. Jsem rovněž vděčná za množství motivů a vzorů, které putují po internetu, a především mám obrovské nadšení a radost, když se mi podaří nový kousek. Hraji si ráda s barvičkami přízí a kombinuji, co to dá.

Doufám, že se budou mé výrobky líbit, a i když mám v této oblasti velkou konkurenci, jsem vděčná jen za to , že jste navštívili mé stránky.

Terka

Způsob dopravy
doporučeně česká pošta
Obchodní podmínky

Poptávané zboží rezervuji max. na 2 dny. Nevyměňuji. Ráda vše přeměřím, popřípadě nafotím , posílám na email. Zboží zasílám po připsání peněžní částky na účet + poštovné dle aktuálního sazebníku České pošty, dle velikosti balíčku. Osobně nepředávám je to pro mě časově náročné. Kupujícího vždy informuji o zaslání zboží a doufám, že se mi ozve zpět.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
603600
6.3.2017 Zimní sleva do 9.3. 2017
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím