Platby v jiných měnách nepřijímám. Nezasílám na dobírku.
Profil uživatele
Terči
Prodávající
Velvary
Registrace: 5.10.2009

 

Dobrý den, vítejte na mém profilu! Jsem ráda, že jste vstoupili! Neostýchejte se a pojďte dál....

Moje kreativní tvoření začalo po narození dcery, kdy jsem tiše záviděla krásné čepičky kamarádčiny holčičky. A tak mi nezbylo nic jiného než sednout k internetu s háčkem a přízí v ruce a krok po kroku se vše z návodů naučit. Postupně jsem se pustila i do složitějších věcí, takže teď chodí obháčkovaná skoro celá rodina :-).

Dalším, kdo má na svědomí můj rozlet do - pro mě dříve netušených sfér, je můj manžel. Chudák určitě netušil, co odstartuje, když mi dá k narozeninám kurz vyrábění z křišťálové pryskyřice. Teď si sype popel na hlavu, trpí a nesmírně podporuje. Nejdřív jsem si dělala šperky jen pro sebe, pak se přidalo fimo, korálky a nakonec jsem toho měla doma tolik, že jsem nevěděla, co s tím. A to už byl jen krůček k "businessu"... První testovací akcí byl loňský adventní trh. A protože se (kupodivu :-)) mé výtvory líbily a čím dál více vyrábím na zakázku, osmělila jsem se nabídnout své věci i zde na Fleru. 

Jestli se něco líbí i vám, budu moc ráda!!!

Příjemné nakupování :-)!

 

Způsob dopravy
Objednané věci zasílám doporučeně v bublinkových obálkách prostřednictvím České pošty. Při objednávce více výrobků se poštovné vypočítává dle celkové hmotnosti zásilky a platného ceníku České pošty.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
255177
11.4.2014 Co letos překvapit koledníky něčím netradičním :-) www.fler.cz/zbozi/prekvap...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím