Domů Profil prodejce tereka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Chrudim, ČR
  • 29 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (52) 100%
Nadšenci: 53
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29
Registrace: 1.4.2008
Město: Chrudim
Stát: ČR
Důležitá informace: Moji milí přátelé i náhodní návštevníci, v současnosti toho v mém obchůdku moc nenajdete. Jsem zavrtaná víc u malování a kreslení, případně čtení a z toho se moc vytěžit nedá. Až se to změní, vstanu z popela. Děkuji za pochopení.

tereka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj :o)

Jmenuji se Tereza, přátelé mi říkají Terko, Terčo, Tery nebo prostě jenom Té a ti nejbližší Terezko, což mám, upřímně, nejradši, protože je z toho oslovení prostě cítit pozitivní vnímání mé osoby.

V současné době žiji v podhůří Krkonoš, kde spolu si s manželkou užíváme naší prvorozené dcery. Péče o ni mi zabírá víceméně všechen čas a k tvoření se dostanu jen ve vzácných okamžicích. Jsem ráda, když najdu chvilku na psaní nebo čtení, vzácně na uhnětení něčeho milého z hlíny. A tak se ze mě stal spíš pozorovatel flerovského dění než jeho tvůrce. Možná se to změní, možná ne. Uvidíme...

Každopádně kladný vztah ke všemu rukodělnému je v samotném mém nitru a to se nezmění. Podstatnou část života jsem bydlela se svou velmi akční a tvořivou maminkou. Materiály na tvorbu, knihy s postupy a všelijakými technikami byly vždy kolem nás, takže jsem byla tvořivou mánií vlastně úplně přirozeně nakažena, i když každá tvoříme v jiném duchu. Společně absolvované kurzy i tvořivé dovolené nás spojují a velmi obohacují.. vše se tak nějak pěkně snoubí a tvorba nám dělá radost a tak vlastně z velké části tvoří "odvždycky" náš život.

Dříve mi rukama procházely především korálky. Co ale miluji stále, je papír a hlína. A tak se (teď tedy primárně soukromě) realizuji skrz štětec, akvarelky, inkoust nebo tvorbu keramiky. Nedílnou součástí mé relaxace je psaní bombičkovým perem. Víc toho teď v oblasti tvoření ze sebe nevymáčknu.

A pokud byste ještě rádi věděli něco o mé maličkosti..můžu Vám říct, že miluji svou rodinu, život na vesnici i svou práci v montessori škole. Mám ráda dobré jídlo a hřeším čokoládou. Miluji procházky a plavání, jinak mě na sporty moc neužitečná. Miluji zábavu s přáteli, klevetění s kamarádkami u čajíčku, kávičky i vínečka (bílého:)). Miluji hudbu, hlavně SKA, nejen proto, že jsem TereSKA. Miluji letní posezení u ohně i úplný opak táborové pohody a to festivaly. Miluji koně a pohled do jejich očí mě uklidňuje. Miluji vůni po dešti. Miluji jaro. Miluji moře a teplo. Miluji knihy. Miluji .. toho spoustu a ze všeho nejvíc miluji rozmanitost, kterou nám ŽIVOT přináší!

A co nesnáším? Myslím, že je toho méně než toho, co miluji :) a tak to asi má být. Nenávidím zradu, pomluvy a lež. Nenávidím falešné přátelství. Nenávidím plané sliby a když lidi nepřiznají svoje chyby. Nemám ráda násilí. Nemám ráda zimu. Nemám ráda růžovou barvu. Nemám ráda běhání. Nemám ráda dušenou mrkev, cibuli, česnek, křen, ani hořčici.

Myslím, že povídání bylo až dost :) A tak Vám všem, kteří jste dočetli až sem, přeji krásný den. Mějte se pěkně!! Pa.t.

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně, v bublinkách. osobní odběr možný po domluvě v těchto městech: Chrudim, Dvůr Králové nad Labem
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od tereka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--