Profil uživatele
Terezka Rivona
Prodávající
Praha 6
Registrace: 8.1.2018

Když vyrábím pletená zvířata, nebo ilustrace do dětských pokojíčků, přijde to ke mně jako tichá myšlenka. Jako pohádka, kterou za chvíli uslyšíte, ale teprve se otevřela kniha. Nejdřív příběh, potom obraz. Každé pletené zvířátko je utkané z příběhu, každá ilustrace je jemná, jako když se papíru dotkne motýlí křídlo.

Vítám Vás ve svém obchodě, ať Vám jeho návštěva přinese radost:)

 

 

 

 

Pletená zvířátka jsou jedinečná a bezpečná. Žádné se neopakuje. K jejich tvorbě používám přírodní materiály. Dovnitř vplétám orgonit. Přítomnost zvířátka pomůže chránit Vás i Vaše blízké před působením vlivu elektromagnetického smogu a geopatogenních zón.

Příze pečlivě vybírám a ráda se jich při tvorbě dotýkám. Je tolik studií o blahodárném působení ovčí vlny na nervový systém člověka. Zvířátka působí anti stresově. Jsou skvělými společníky pro děti i dospělé, pro všechny, kdo touží po dotyku tepla a bezpečí ve svém životě.

 

Podívejte se, která zvířátka jsou připravena k adopci. Adoptujte si své první zvířátko právě dnes:)

Ilustrace kreslím suchým pastelem. Kreslím je tak ráda - suchý pastel dává kresbám měkkost a hebkost. Je to, jako by se papíru dotýkala motýlí křídla. Barevné škály pastelů jsou nekonečné!

Ilustrace patří na stěny pokojíčků malých dětí. Jejich barevost je tak široká. Pomůže dítěti prohloubit citlivost vůči barvám a jejich přechodům. Vyhýbám se tvrdé barevnosti, která cit pro barvy nedokáže rozvíjet.

Ilustrace jsou originální kresby, nejdná se o grafický tisk.

Kéž Vám přinesou tolik radosti, jako přineslo mě je kreslit:)

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.