Dobrý den, nastávají u mne menší změny. Prosím zákazníky o pochopení a trpělivost, snažím se vše upravit v co nejrychlejším čase ke spokojenosti všech stran. S pozdravem Vaše Teri Decor
Profil uživatele
TeriDecor
Terezie Wiszczorová | prodávající
Milíkov u Jablunkova
Registrace: 13.1.2013

Nabízím ručně vyrobené šperky (bižuterii), modní doplňky (i háčkované), tvořím na svatby, dekorace do bytu a dle přání i individuální tvorba. Použití různých materiálů, možno kombinovat, zakázková tvorba na přání.

Vše  HANDMADE Usmívající se.

Buďte originální {#emotions_dlg.rose2}

V případě zájmu možno vyrobit něco speciálního Mrkající

Veškeré dotazy ráda zodpovím

{#emotions_dlg.rose2} Terka {#emotions_dlg.rose2}

 

Způsob dopravy
Dopravce Česká pošta - doporučeně Zasíláno jako doporučený dopis, či balík do ruky dle rozměrů. Baleno do bublinkových obálek, či krabice s výplní.
Obchodní podmínky

Uzavřením objednávky dává zákazník souhlas s poskytnutím svých osobních údajů (adresa pro doručení/fakturaci) pro dokončení obchodu a případné řešení reklamace či záruky. 

Data eviduji po dobu dvou let, pro nákup na firmu po dobu jednoho roku, a potom jsou ekologicky zlikvidovány ( ručně psaný záznamník, uložen v zamčeném stole, bude po roce skartován).
Prohlašuji že osobní údaje nepoužívám k žádným reklamním účelům a neposkytuji je třetím osobám za tímto, nebo jiným účelem.

Doba dodání je od 4 do 8 týdnů s ohledem na datum svatby a počet zakázek dříve uzavřených.
Objednávky vyhotovuji postupně a informuji o průběhu.

Doprava zboží je přes Českou poštu, dle hodnoty a rozměrů zásilky jako doporučený dopis, balík do ruky, talíře, hrnečky a další s označením KŘEHKÉ + 35kč automaticky jej připočítávám, nebo po dohodě možný i osobní odběr v obci Košařiska č.p. 92 (okres Frýdek-Místek).
UHRAZENÍ PŘEDEM CELÉ ČÁSTKY PŘEVODEM NA BANKOVNÍ ÚČET. 


Všechny zákazníky prosím, aby si řádně rozmysleli, zda o mé služby mají opravdu zájem. Mně jako výrobci, není moc příjemné, pokud se snažím zákazníkům vyjít vstříc, trávím čas zhotovením návrhů a poté si to zákazník rozmyslí a objednávku zruší, nebo dokonce s návrhy ode mě jde ke konkurenci, čímž porušuje autorský zákon!

Máte-li nějaké specifické přání, nebojte se na mě obrátit. :-)

Všem děkuji za pochopení a těším se na Vaši návštěvu

Vaše Teri Decor

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
722490
16.5.2018 Přidány nové kousky do nabídky ♥ Další připravujeme ♥
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím