Domů Profil prodejce Terimila
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha, ČR
  • 42 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 7
Aktivita: aktivní
Prodáno: 42
Registrace: 28.12.2010
Město: Praha
Stát: ČR

Terimila

/ Prodávající
Novinky
852969
15.12.2019 Milí, na světe je sedmý díl knižní sbírky Černá skříňka. Dá se pořídit buď samostatně, anebo jako součást celé sedmidílné série. Mějte se krásně, pěkné předvánoční dny přeje Teri

Slečna grafomanka, knihovnice a knihomilka, sběratelka, milovnice letadel, koček, kytek a bylinek, kamenů a jiných krásných věcí. Autorka sedmi dílů knížky Černá skříňka - sbírky leteckých vtipů a citátů.

Celý život se snaží zlepšovat v umění, jak zacházet se slovy a obrazy, s informacemi a myšlenkami. Kromě psaní a fotografování ráda pozoruje svět, putuje na dlouhých cestách a toulkách, věnuje se geocachingu, občas kreslí nebo ušije něco malého a praktického. K tvoření a ručnímu blbnutí má vztah odmala, kdy se naučila vyrábět drhané náramky. V dobách, kdy s mamkou - tehdy perníkářkou na plný úvazek - jezdily po poutích, přistrkovala je na okraj stánku a doufala, že si jich někdo všimne... :-)

V posledních letech v sobě objevila vařičské sklony a vyrábí doma balzámy na rty či ruce, obohacené vůněmi doma vypěstovaných bylinek, případně bylinné alkoholy. 

A když přijde ten správný večer, motá náušnice z polodrahých kamenů a korálků. 

Tak vítejte a nahlédněte. Třeba i vy zde objevíte

nějaký

oku i duši milý

věci od Terimily...

 

Nabízím zaslání přes Českou poštu (buď jako doporučené psaní nebo Balík na poštu, podle počtu objednaných knih a tudíž váhy), přes Zásilkovnu (zkontrolujte si, prosím, zda je ve Vašem okolí pobočka, kde budete moci zásilku vyzvednout), anebo osobní předání v Praze. Podrobnosti případně dohodneme vzkazem.

Způsob dopravy
Poštou doporučeně po platbě předem na účet, nebo na dobírku. Případně lze i osobní převzetí v Praze - dohodneme se vzkazem.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Terimila

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--