Domů Profil prodejce tetka tretka
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 7, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 8
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 27.1.2011
Město: Praha 7
Stát: ČR

tetka tretka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Moje současná tvorba je opravdu širokého záběru, od náušnic počínaje, přes oblečení pro malé i velké, až po hadrové hračky. Postupně se tu budou objevovat, jen s námi mějte trochu strpení. Máme dvě skorodvojčata :)

Před dvěma roky jsem otěhotněla a tím se začal zmenšovat můj prostor ke tvorbě, až jsem jej zúžila na práci u stolu. Tudíž Vám předkládám prozatím to, co se na stůj vejde a co u něj vzniklo. Má předchozí tvorba byla právě o prostoru bez limitů, ta se mi bohužel do tohoto rámečku nevejde :)

Jde mi především o to, aby "věci" , které mne obklopují měly duši a bylo z nich cítit kdo a proč je dělal. Každá, i sebemenší věc, co projde mou rukou, projde také proměnou, zcela ojedinělou, neboť jde o proměnu vědomou. Tak přistupuji v životě ke všemu. Život je zcela ojedinělá zkušenost, která vyžaduje celého človeka, právě teď a právě tady . . .

Moje první kolekce naušnic vznikala u postýlky mé starší dcery, kde jsem sedávala s bříškem, očekávajíc narození naší druhé dcery. Jsou tedy nabité pozitivní pohádkovou energií, plné alfa vln a hlubokých nádechů a výdechů. Proto ty oblé tvary.

Většina materiálů pochází z přírody, a nebo jsou alternativami pro alergiky. Vše Vám krásně zabalím do ručně šitých látkových obalů, na míru! :)

Vítejte!!!

 

 

Způsob dopravy
Doprava českou poštou, nebo dle domluvy, vždy dárkově baleno, bublinková folie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od tetka tretka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--