Profil uživatele
THE LOOK by Serena Stephen
Prodávající
Praha 2
Registrace: 5.12.2012

The Lookss je dílo Sereny Stephen. Celkový koncept navrhování oblečení přišel z návrhů, které si sama Serena přála nosit. The Look od Sereny Stephen, návrhy oblečení jsou ve skutečnosti návrhy, jak by si Serena představovala stylový vzhled v různých situacích a za různých okolností v ročních obdobích.

 

Šaty jsou navrženy s upřímným zájmem o to, co ženy od oblečení chtějí. V The Lookss víme, že ženy chtějí vypadat in, sexy a zajímavě a hlavně, že se chtějí cítit pohodlně. Všechny tyto věci jsou začleněny do návrhů a výroby šatů.

 

Šaty jsou vyrobeny v České republice krejčovou, která dnes má již více než 15 let zkušeností s šitím oblečení pro ženy. Všechny materiály jsou také koupeny v České republice z malých obchodů s textilem a doplňky.

 

The Lookss je vytvořen se zájmem a zábavou. Očekáváme, že naši klienti si užijí nošení oblečení značky The Lookss tak, jako my si užily jejich vytváření!

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím