Domů Profil prodejce tihla
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Šitbořice, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (65) 100%
Nadšenci: 49
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 30.8.2008
Město: Šitbořice
Stát: ČR

tihla

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem z Jižní Moravy, 16 let vdaná za báječnýho chlapa, máma tří cácorek, která sem, na Fler, ráda zaskočí pro inspiraci a nějaký ten dáreček.

Moc mě láká i tvoření, ale není moc času. Lidem okolo sebe občas něco ,,udělám,, a baví mě to, tak možná i tady někdy překvapím. 

Přičichla jsem, jako spousta šikulek, kdečemu. Od škrabání vajec, paličkování, ubrouskování, floristice, pedigu, korálkování, až po malování a keramiku. Díky ochotnému manželovi, co se postará o děti, se můžu zdokonalovat.

Jaká jsem? Hlavně vetešník, je mi líto něco vyhodit, protože to možná jednou někde použiju. Ach jo. A taky jsem strašně nedochvilná, všechno a všude na poslední chvíli a někdy i po ní.  Tak se všem, mnou postiženým, omlouvám.

A co mám ráda? kromě Marka, Klárky, Nelky a Zuzky  :)  Barvu modrou, bílou a barevnou paletu spadaného listí a přírody...

A taky mám ráda život na dědině, zahradu, knížky, staré věci, keramiku, teplé ponožky, kafe, smetanu, slaďoučký svařák, broskve, nočky, stylizované kočky,  andělíčky strážníčky a rýmující básničky, tvořivé lidičky a teď už nevím dál, no taková jsem já  ;)

Způsob dopravy
Posílám českou poštou, nebo v Brně a okolí osobně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od tihla

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--