Domů Profil prodejce TILO
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Chotěboř, ČR
  • 537 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (73) 100%
Nadšenci: 210
Aktivita: aktivní
Prodáno: 537
Registrace: 6.6.2014
Město: Chotěboř
Stát: ČR

TILO

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den vítejte u mě v obchůdku s voňavým kořením, škoda že nemůžete cítit tu vůni. Nabízím směsi bylinek, koření, bylinky v oleji, exotické omáčky a přísady, marinády a jiné voňavé nápady. Bylinky a zelenina jsou většinou vypěstované na farmě u kamarádky, která je hýčká přirozeným růstem a láskou, kterou jim dává, když se o ně stará, česnek český z Vysočiny. Koření pečlivě vybírám v obchodech, to bohužel v našich podmínkách nevypěstujem. Koření nakupuji celé a teprve před výrobou melu v mlýnku na koření.

Vždy uvedu datum výroby a expirace, způsob skladování a samozřejmě složení. Koření dodávám v papírovém sáčku s celofánem, uzavíratelný a zatavený. Uvedeno množství a cena u každého výrobku, po domluvě lze množství upravit.

Omáčky, čatní a další dobroty jsou vyrobeny ze sezóní zeleniny či ovoce, takže množství je limitované. Toto uskladňuji do skleniček, řádně vysterilizovaných a balím do ozdobného kabátku.

Zakládám si na pečlivé ruční výrobě a výběru kvalitních bylinek, koření a ostatních surovin. Výrobu a provozovnu mám řádně zaregistrovanou na Státní zemědělské a potravinářské inspekci. Jsem držitelem živnostenského oprávnění IČ: 03007961.

Ať se vám u mě líbí

Kristýna

Způsob dopravy
česká pošta, zboží je baleno do papírových obálek či bublinkové obalky, pokud jsou to sklenice jsou uloženy do krabice. V případě koření, solí a bylinek, tak jednotlivé druhy balím do potravinové folie, aby se aroma vzájemně nemísilo. Zasláno jako obyčejný balík,či balík do ruky na prani zakaznika. K ceně je zahrnuto poštovné a balené.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od TILO

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--