Pro zájemce z Českolipska nabízím možnost osobního odběru zboží. Ušetříte tak za poštovné :-)
Profil uživatele
TM - keramika
Prodávající
Česká Lípa
Registrace: 20.4.2012

 

Jmenuji se T.M. a jsem jedním z mnoha Husákových dětí. Na svět jsem přišel v Praze, ovšem v době přicházející puberty jsem byl zavát na sever Čech, do kraje sklářů. Vyučil jsem se sklářem se zaměřením na výrobu forem na novoborském učilišti a oboru se věnoval doslova jen pár měsíců po závěrečných zkouškách. Dosud jsem prošel několika profesemi - prodával jsem noviny, pracoval jeko jako referent obchodního oddělení, vedoucí skladu či prodejny s elektrem, dělal jsem account manažera v relamní agentuře, …........... bylo těch profesí docela dost. Abych nezapomněl, jedenáct let jsem moderoval na jisté rozhlasové stanici a živil se jako herec u soukromé divadelní společnosti. Nicméně posledních sedm let mě to stále více táhne ke keramice. Ta mě ohromně baví a uspokojuje. Začínal jsem s litou keramikou (jako brigádník, co tahá kýble s hlínou a leje tu hmotu do forem), posléze jsem začal koketovat s modelovanou dekorativní keramikou. Zakotvil jsem nyní především u modelované architekturální dekorativní keramiky. Autorskou keramiku prodávám v některých vybraných galeriích a obchodech. Každý kus je ručně modelovaný originál s vlastním příběhem a nenajdete v mé tvorbě dva shodné kusy.

Tato malá prezentace je jednou z možností jak nabídnout výrobky širšímu okruhu zájemců.

Mrkající

Přeji příjemnou procházku.

Váš T.M.Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty jako cennou a křehkou zásilku. Objednávku vyřizuji do týdne od obdržení platby. Keramika je zatavena ve folii, balena v bublinkové folii a uložena v krabici patřičných rozměrů.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím