Domů Profil prodejce TM - keramika
  • Prodejce od r. 2012
  • Česká Lípa, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 20.4.2012
Město: Česká Lípa
Stát: ČR
Důležitá informace: Pro zájemce z Českolipska nabízím možnost osobního odběru zboží. Ušetříte tak za poštovné :-)

TM - keramika

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Jmenuji se T.M. a jsem jedním z mnoha Husákových dětí. Na svět jsem přišel v Praze, ovšem v době přicházející puberty jsem byl zavát na sever Čech, do kraje sklářů. Vyučil jsem se sklářem se zaměřením na výrobu forem na novoborském učilišti a oboru se věnoval doslova jen pár měsíců po závěrečných zkouškách. Dosud jsem prošel několika profesemi - prodával jsem noviny, pracoval jeko jako referent obchodního oddělení, vedoucí skladu či prodejny s elektrem, dělal jsem account manažera v relamní agentuře, …........... bylo těch profesí docela dost. Abych nezapomněl, jedenáct let jsem moderoval na jisté rozhlasové stanici a živil se jako herec u soukromé divadelní společnosti. Nicméně posledních sedm let mě to stále více táhne ke keramice. Ta mě ohromně baví a uspokojuje. Začínal jsem s litou keramikou (jako brigádník, co tahá kýble s hlínou a leje tu hmotu do forem), posléze jsem začal koketovat s modelovanou dekorativní keramikou. Zakotvil jsem nyní především u modelované architekturální dekorativní keramiky. Autorskou keramiku prodávám v některých vybraných galeriích a obchodech. Každý kus je ručně modelovaný originál s vlastním příběhem a nenajdete v mé tvorbě dva shodné kusy.

Tato malá prezentace je jednou z možností jak nabídnout výrobky širšímu okruhu zájemců.

Mrkající

Přeji příjemnou procházku.

Váš T.M.Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty jako cennou a křehkou zásilku. Objednávku vyřizuji do týdne od obdržení platby. Keramika je zatavena ve folii, balena v bublinkové folii a uložena v krabici patřičných rozměrů.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od TM - keramika

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--