Domů Profil prodejce to Sauer nappy
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Rozstání, ČR
  • 141 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (42) 100%
Nadšenci: 453
Aktivita: aktivní
Prodáno: 141
Registrace: 6.1.2013
Město: Rozstání
Stát: ČR
Důležitá informace: Tak jsem se definitivně rozhodla pro změnu značky plenek z Mouton fou na svou puvodní značku to Sauer, pod kterou už 2 roky prodávám i oblečení a propriety na focení. Bude to jednodušší, co se týká etiket a administrace. Děkuji za přízeň všem zákazníkům.

to Sauer nappy

/ Prodávající
Novinky
179606
12.9.2013 V mém druhém obchůdku, nové úplety jak je známe z Finska, nyní tady a pro Vás

www.fler.cz/zbozi/dortiky...

 

Vítám Vás ve svém obchůdku. Pěkný den Usmívající se

Jsem maminka 3 dětí - látkujeme  už více jak 5 let - semtam kombinujeme s papírem přiznávám se :-D .První dítko díky BKM a látkovkám odpleněno komplet v 1,5 roce druhé ve 2 letech u třetího uvidíme:-). na látkovky nedám dopustit. Odlátkovala jsem prakticky pouze ve čtverovkách a svých home made plenkách. Teď se o ně ráda podělím s Vámi.

Plenkové kalhotky a kojenecké doplňky vznikají v malé dílničce na Drahanské vrchovině. Jedná se tedy o výrobky vyrobené v ČR. Pokud je to možné podporuje moje dílna českou ekonomiku a české výrobce maneriálů. Všechny použité materiály mají atest nezávadnosti a vhodnosti pro děti do 3 let.

Způsob dopravy
Zboží bude posláno v balíčku - myslím na přírodu a tak balím do všeho co mi příjde pod ruku, vždy ale do čistého a nepoškozeného obalu.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od to Sauer nappy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--