Domů Profil prodejce toha
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Dolní Cerekev, ČR
  • 1380 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (125) 100%
Nadšenci: 385
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1380
Registrace: 16.5.2009
Město: Dolní Cerekev
Stát: ČR
Důležitá informace: milí zákazníci, všem moc děkuji za návštěvu a srdíčka ......

toha

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás....

jmenuji se Hana a o sklo se zajímám už delší dobu .Původně jsem strojař,ale sklo a bytová architektura mě vždy zajímaly .Když mi nebylo dopřáno ,tyto obory studovat,tak jsem se rozhodla,že to zkusím sama.

Tiffany a Fusing mě lákal .Udělala jsem si kurz na Tiffany a fusing. Postupem času jsem si  zřídila ateliér a koupila pec .Začátky byly krušné ,na vše nové jsem si musela přijít sama a stejně se stále učím.Touto činností se zabývám již od roku 2000.   5 let jsem se výrobou vitráží živila.  Vyrábím vitráže na zakázku do dveří ,oken,zrcadla a na prodej drobné vitrážky.Tiffany a fusing kombinuji, jsou to velmi kreativní techniky,stále je co vymýšlet a obě dvě mi dávají široký prostor pro tvorbu.Velmi mě to baví. Moje práce jsou  v okenních výplních kostelů ve Staré Říši ,v Rozseči u Telče ,v kapli Psychiatrické léčebny v Jihlavě a v soukromých bytech. Dále jsem se zúčastnila několika výstav i v zahraničí.(Francie, Holandsko) . Některé drobné vitrážky mám i za oceánem. 

 Ze svého původního zaměstnání - hodně uplatňuji technické kreslení.Jsou mi bližší geometrické tvary,ale mám ráda i klasiku-secesi a viktoriánskou dobu. Inspiraci čerpám všude okolo sebe, stačí se jenom dívat. Příroda a hlavně děti jsou jedna velká inspirace.

Vyrábím si i některá skla sama- nyní zkouším tisky se šablonami, které jsou určeny především pro "scrapbooking". Zkouším a vymýšlím - postupně budu vkládat další vyrobené kusy.

Pokud se Vám bude líbit nějaký výrobek,ale chtěli by jste ho v jiné barvě ,klidně mi napište a domluvíme se na realizaci.

Tiffany a Fusing mám nyní už jako koníček.Veškeré vitrážky , mísy atd...dělám ve svém volnu - proto se může stát ,že některé věci  nemám hotové a musím je dovyrobit- delší doba dodání.Děkuji za pochopení.

Děkuji všem ,kteří si udělali čas a podívali se do mého obchůdku...

Děkuji všem ,kteří si udělali radost a zakoupili si ode mne drobnou maličkost..

Velmi mě potěší,když mi dáte zprávu o dodání či napíšete hodnocení- Děkuji.

 

Přeji pěkný den       Hana 

 

Zboží je 100%ruční práce.Prosím ,respektujte autorská práva.

 

V říjnu 2010 jsem získala značku Certifikát VYSOČINA – regionální produkt®. Takto označené výrobky se vyznačují kvalitou, původem v daném regionu a jsou šetrné k životnímu prostředí.
 
 
 
Od 6.12.2013 až  do 2.2.2014 mám výstavu v Třešti spolu s Atelier27 a HC-Desing-Hedvábí srdečně vás zvu....
 
 
plakát
Způsob dopravy
česká pošta -obchodní balík-menší věci doporučeně baleno do bublinkové fólie,krabice,
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Zboží

Další zboží od toha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--