Domů Profil prodejce toha
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Dolní Cerekev, ČR
  • 1272 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (181) 100%
Nadšenci: 382
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1272
Registrace: 16.5.2009
Město: Dolní Cerekev
Stát: ČR
Důležitá informace: milí zákazníci, všem moc děkuji za návštěvu a srdíčka ......

toha

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás....

jmenuji se Hana a o sklo se zajímám už delší dobu .Původně jsem strojař,ale sklo a bytová architektura mě vždy zajímaly .Když mi nebylo dopřáno ,tyto obory studovat,tak jsem se rozhodla,že to zkusím sama.

Tiffany a Fusing mě lákal .Udělala jsem si kurz na Tiffany a fusing. Postupem času jsem si  zřídila ateliér a koupila pec .Začátky byly krušné ,na vše nové jsem si musela přijít sama a stejně se stále učím.Touto činností se zabývám již od roku 2000.   5 let jsem se výrobou vitráží živila.  Vyrábím vitráže na zakázku do dveří ,oken,zrcadla a na prodej drobné vitrážky.Tiffany a fusing kombinuji, jsou to velmi kreativní techniky,stále je co vymýšlet a obě dvě mi dávají široký prostor pro tvorbu.Velmi mě to baví. Moje práce jsou  v okenních výplních kostelů ve Staré Říši ,v Rozseči u Telče ,v kapli Psychiatrické léčebny v Jihlavě a v soukromých bytech. Dále jsem se zúčastnila několika výstav i v zahraničí.(Francie, Holandsko) . Některé drobné vitrážky mám i za oceánem. 

 Ze svého původního zaměstnání - hodně uplatňuji technické kreslení.Jsou mi bližší geometrické tvary,ale mám ráda i klasiku-secesi a viktoriánskou dobu. Inspiraci čerpám všude okolo sebe, stačí se jenom dívat. Příroda a hlavně děti jsou jedna velká inspirace.

Vyrábím si i některá skla sama- nyní zkouším tisky se šablonami, které jsou určeny především pro "scrapbooking". Zkouším a vymýšlím - postupně budu vkládat další vyrobené kusy.

Pokud se Vám bude líbit nějaký výrobek,ale chtěli by jste ho v jiné barvě ,klidně mi napište a domluvíme se na realizaci.

Tiffany a Fusing mám nyní už jako koníček.Veškeré vitrážky , mísy atd...dělám ve svém volnu - proto se může stát ,že některé věci  nemám hotové a musím je dovyrobit- delší doba dodání.Děkuji za pochopení.

Děkuji všem ,kteří si udělali čas a podívali se do mého obchůdku...

Děkuji všem ,kteří si udělali radost a zakoupili si ode mne drobnou maličkost..

Velmi mě potěší,když mi dáte zprávu o dodání či napíšete hodnocení- Děkuji.

 

Přeji pěkný den       Hana 

 

Zboží je 100%ruční práce.Prosím ,respektujte autorská práva.

 

V říjnu 2010 jsem získala značku Certifikát VYSOČINA – regionální produkt®. Takto označené výrobky se vyznačují kvalitou, původem v daném regionu a jsou šetrné k životnímu prostředí.
 
 
 
Od 6.12.2013 až  do 2.2.2014 mám výstavu v Třešti spolu s Atelier27 a HC-Desing-Hedvábí srdečně vás zvu....
 
 
plakát
Způsob dopravy
česká pošta -obchodní balík-menší věci doporučeně baleno do bublinkové fólie,krabice,
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Zboží

Další zboží od toha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--