Domů Profil prodejce Tojo
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 4, ČR
  • 417 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (139) 100%
Nadšenci: 159
Aktivita: aktivní
Prodáno: 417
Registrace: 9.10.2011
Město: Praha 4
Stát: ČR
Důležitá informace: Při nákupu nad 800,-Kč (nepočítaje poštovné) je poštovné a balné zdarma. Poštovné upravíme, odečteme před potvrzením objednávky. Ke každému nákupu dáreček. :).

Tojo

/ Prodávající

Vítejte. V tomto obchůdku najdete rozmanitost=  minerály a některý materiál , který nestačím zpracovat a zabírá místo, nabízím je za ceny mé nákupní a nědy i pod můj nákup. Najdete zde  a další všehochuť a samozřejmě i tvořivé výrobky......

Faktura je vždy vystavena elektronicky, naše lesy ubývají , stromy jsou důležitou součástí našich životů, nejen z důvodu ovzduší, ale začínají chybět i větrolamy.  Naši předkové většinou cokoli dělali, mělo svůj řád a nějaký účel.  Velké souvislé plochy, kde je vidět daleko do kraje, je sice pěkné a praktické, ale topoly, vzrostlé vysoké krásné silné stromy, které se vysazovaly vždy jako větrolamy a také řady keřů (remízky) vysazované mezi plochami , meliorace už téměř nejsou, jsou rozsáhlé plochy bez vysokých silných  stromů, ale stromořadí nedávaly možnost vzniku tornád. Větrolamy slouží k laicky řečeno roztrhání větru, aby se vítr nespojil s jiným a nenabral ničivé síly. Kořeny stromů zpevní a zároveň kypří půdu, která potom lépe vsakuje vodu a nenechvá ji v nadbytečném množství stékat po povrchu,  suoustředí vláhu, čistí spodní vody a mají mnoho dalších úkolů , stromy plní v přírodě důležtou úlohu a člověk poznává, že musí vzájemně spolu existovat a proto se snažím stromy šetřit, fakturu najdete vždy u objednávky vystavenou elektronicky. Pokud budete chtít fakturu vytisknout, přiložím ji do balíčku současně se zbožím. K materiálu přikládám akturu vytisknutou vždy. 

Fotografovat neumím, nejsem k tomu dobře zařízená, fotografie nepřikrášluji proto jsou zboží,  výrobky i materiál vesměs hezčí ve skutečnosti než je tomu na fotkách. Ale fotím, co kupujete, ilustračním fotografiím se snažím vyhýbat. 

Poud hledáte mateiál pro vaší tvorbu, podívejte se do sekce materiál , komponenty a vše další, co pod touto kolonkou najdete. 

Vytvarným pracím se věnuji dlouhodobě a ráda si k těmto činnostem odskočím vyvětrat si hlavu od každodenních povinností a starostí. 

Preferuji kvalitu, před kvantitou, proto s nikým nesoutěžím. Tvořím šperky použitelné i pro alergiky.

Všechny náušnice z kovu stříbrné barvy mají s jistotou ocelové háčky a zapínání do oušek pro alegiky i ty levné šperky.  Většina jich je jenom s ocelovými kovy a některé jsou s přívěsky z bižuterních kovů. Složení náušnic a šperků najdete v levém sloupci, kde jsou rozděleny na šperky z oceli a na šperky v kombinaci ocel a bižuterní kov. Což znamená, že je některá část šperku z bižuterního kovu, což jsou některé přívěsky, ale všechny mají háčky na zavěšení do oušek, nebo náušnicové zapínání pouze ocelové, chirurgická ocel , vhodné pro alergiky. 

Náušnice z měděných kovů , nebo v galvanizaci mědi, gummetal a bronz, či mosaz, mají z těchto materiálů i zavěšení do oušek. Pokud budete chtít zavěšení do oušek vyměnit za ocelová v barvě stříbrné, napište a já se budu snažit vám vyhovět. 

Rezervace zboží je možná na dobu maximálně 10 (deset) dnů. Potom budete upozorněni, že rezervace bude zrušena. Je to proto, aby se zbytečně neblokovalo zboží pro ostatní zájemce. 

Oznámení o vaší objednávce dostávám zprávou sms, takže potvrdím, hned, kdy na základě tohoto oznámení přijdu. 

Na úhrady faktur čekáme maximálně 5 dnů, pokud se ndohodneme jnak. Děkuji za pochopení. Nedojde-li k úhradě faktury, nejdříve se snažíme spojit se zákazníkem. Poud není komnkace žádná a faktura uhrazená do termíne není,potom ji rušíme. 

Na vaše dotazy odpovídám dle mých časových možností, kdy není tato práce má hlavní. Další má práce je péče o osoby, kteří ji vyžadují a potřebují a v současné době je časově více vyplněná. 

Ale  snažím se , často sem nahlíže a co nejdříve odpovídat. 

Funguji zde již dlouho. Nějakou časovou dobu jsem měla nucenoou přestávku, pro různé zdravotní komplikace v rodině a zde bych to proto nestíhala vůbec. Jsem takový rodinný katalyzátor. Nyní se již opět mohu zabývat i touto činností zde na Fléru a jsem tomu ráda.  

Tento obchůdek provozuji hlavně pro radost, kdy vaše radost je i mou radostí. 

Výrobky vyrábím a zboží skladuji, balím a odesílám v čistém prstředí bez alergenů a nakažlivých virů. 

    

                                             ???

Doručení si můžte zvolit Flér dopravou při volbě Optimální doprava dle prodejce, kdy je doučení na výdejny Zásilkovny. 

Zásilkovna  doručení na výdejny Zásilkovny.

Doručení na adresu, na přání. 

Českou poštou: 

Poštovné: Základní jednotná cena poštovného u doporučených a cenných zásilek (psaní) je 69-Kč.

Na přání balík do ruky objemnějších zásilek, je cena poštovného 120,Kč a těžší a objenější dle cen české pošty. 

O dražší mžnosti doručení a dopravy není takový zájem, proto jsou na přání a přednastaveny jsou levnější možnosti doručení a dopravy. 

Pokud máte zájem o poštovné i balné zdarma využijte možnosti objednat zboží v celkové hodnotě bez poštovného nad 800,-Kč.

Pokud byste toužii po slevně poštovného a balného objednejte nad 600,-Kč a zaplatíte u lehké zásilky, která se vejde do bublinkvé obálky rozměru maximlně do A4 poštovné 35,-Kč a u balíku na poštu u zásilky, která se do obálky nevejde, zaplatíte při objednávce nad 600,-Kč poštovné 50,-Kč.

Cena poštovného vám bude upravena před potvrzením objednávky, maximálně co nejdříve po potvrzení objednávky. 

Shrnutí: 

Poštovné zdarma - objednávky nad 800,-Kč bez poštovného. 

Lehké zásilky do obálky za 35,- Kč  - objednávky nad 600,-Kč  bez pošt. 

Balík na poštu za 50Kč - objednvky nad 600,-Kč bez poštovného

Zásily do obálky za 69,-Kč - objednávky do 599,-Kč 

 Balík na poštu za 99,-Kč - objednávky  do 599,-Kč 

 

Ze způsobů doručení si můžete vybrat mezi Českou poštou a dopravou prostřednictvím Flér dopravy na pobčku Zásilkovny a Zásilkovnu, čož je prakticky totéž, pouze při dopravě , což je volba optimální doprava dle rodejce, prosím připište výdejní místo, kam si přejete zásilku doručit. Při výběru Zásilkona si navolíte výdejní místo sami. 

Způsob balení zboží: Zboží je baleno dle objemu objednávky, váhy a velikosti objednaného zboží a způsobu doručení. Menší a lehčí zboží, které se vejde do obálky a doručení je Českou poštou, je baleno do bublinkové obáky a také do obálky cenná psaní. Zboží odesílané při volbě optimální doprava dle prodejce je většinou doručováno Flér dopravou na výdejnu Zásikovny a je proto i lehké malé zboží baleno do bublinky a krabičkek, větší a těžší do bublinky a krabic. Totéž i při volbě doručení prostřednictvím Zásilkovna. 

 

Osobní vyzvednutí je možné dohodnout v Praze, po přičtení úhrady na účet- (hotovost nepřijímám), úhrady jsou uskutečňovány předem, převodem na účet Fio, což je rychlé a pohodlné, ale před převzetím si můžete výrobek prohlédnout a poku vám nebude vyovovat, můžete ho odmítnout a částka vám bude vrácena zpět na účet a objednávka bude zrušena. 

Máte také možnost , jako všude, do čtrnácti dnů vrátit zboží nepoužité, nepoškozené a v půvoním obalu, i bez udání důvodu. 

Dále dle obchodních podmínek. 

Objevovat můžete již pomocí těcht tlačítek: 

Náušnice

           

Náramky 

   

Náhrdelníky

           

Andělé

 

Záložky do knihy

 

Materiál minerály

     

 Komponenty

  

 

 

 

Podrobněji můžete objevovat v levém svislém sloupci pod hlavičkou tohoto obchůdku. 

 

 

 

Zavítat můžete i do mé galerie U Majky

Nákupy z těchto obchůdků ráda vložím do jednoho balíčku a odešlu za jedno společné poštovné. 

Linku pro sledování Vaší zásilky obdržíte ve zprávě k objednávce. 

Způsob dopravy
Česká pošta cenné psaní, nebo balíček do ruky. Odesíláme ihned po přičtení Vaší úhrady na účet. V den připsání úhrady na účet balíme a druhý den odesíláme. Páteční zásilky odesíláme v neděli z hlavní pošty, nebo v pondělí- první pracovní den následující po víkendu, či svátku. Balení - šerky na kartičkách , ostatní do vlastnoručně vyrobené krabičky natur případně dárkové balení - krabičky od výrobců v tomto obchůdku zakoupené. Krabičky, do kterých balíme celé zásilky dle objemu zboží jsou součástí balného nebo zdarma. Levnější drobné zásilky jsou baleny do bublinkových obálek a speciální obálky na cenná psaní. U zásilek zobrazujeme linku pro sledování zásilky a podací číslo. Faktury jsou součástí zásilky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tojo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--