Domů Profil prodejce Tojo
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 4, ČR
  • 830 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (158) 100%
Nadšenci: 172
Aktivita: aktivní
Prodáno: 830
Registrace: 9.10.2011
Město: Praha 4
Stát: ČR
Důležitá informace: Mějte se mnou trochu trpělivosti, s přijímáním objednávek a odesláním. Mám z nutných důvodů několik prací , této činnosti se mohu věnovat až po práci, ale vždy se snažím, co nejdříve vyhovět. Děkuji moc :)...Přeji krásné dny.

Tojo

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Materiál minerály

     

 Komponenty

  

 

 

 

Podrobněji můžete objevovat v levém svislém sloupci pod hlavičkou tohoto obchůdku. 

Jsou zde k zakoupení též dárkové krabičky. 

Náušnice

           

Náramky 

   

Náhrdelníky

           

Andělé

 

Záložky do knihy

 

 

 

 

 

 

 

 

Šperky a bižu jsou dárkově baleny - v hodnotě nad 120,-Kč jsou vkládány do dárkových krabiček a levnější jsou zasílány na kartičkách. 

Preferuji kvalitu, před kvantitou, proto s nikým nesoutěžím. Tvořím šperky použitelné i pro alergiky. 

Všechny náušnice z kovu stříbrné barvy mají s jistotou ocelové háčky a zapínání do oušek pro alegiky i ty levné šperky.  Většina jich je jenom s ocelovými kovy a některé jsou s přívěsky z bižuterních kovů. Složení náušnic a šperků najdete v levém sloupci, kde jsou rozděleny na šperky z oceli a na šperky v kombinaci ocel a bižuterní kov. Což znamená, že je některá část šperku z bižuterního kovu, což jsou některé přívěsky, ale všechny mají háčky na zavěšení do oušek, nebo náušnicové zapínání pouze ocelové, chirurgická ocel , vhodné pro alergiky. 

Náušnice z měděných kovů , nebo v galvanizaci mědi, gummetal a bronz, či mosaz, mají z těchto materiálů i zavěšení do oušek. Pokud budete chtít zavěšení do oušek vyměnit za ocelová v barvě stříbrné, napište a já se budu snažit vám vyhovět. Vaše radost je i mou radostí. 

Jsou zde k zakoupení též dárkové krabičky. 

Vítejte. V tomto obchůdku najdete rozmanitost.

Faktura je vždy vystavena elektronicky a její menší verze je přikládána do balíčku.

 

Jsou zde k zakoupení též dárkové krabičky. 

 

Rezervace zboží je možná na dobu maximálně 10 (deset) dnů. Potom budete upozorněni, že rezervace bude zrušena. Je to proto, aby se zbytečně neblokovalo zboží pro ostatní zájemce. 

Oznámení o vaší objednávce dostávám zprávou sms, takže potvrdím, hned, kdy na základě tohoto oznámení přijdu. 

Na úhrady faktur čekáme maximálně 5 dnů, pokud se ndohodneme jnak. Děkuji za pochopení. Nedojde-li k úhradě faktury, nejdříve se snažíme spojit se zákazníkem. Poud není komnkace žádná a faktura uhrazená do termíne není,potom ji rušíme. 

Na vaše dotazy odpovídám dle mých časových možností, kdy není tato práce má hlavní. Mám z nutných důvodů několik prací, touto činnoistí se zabývám až po práci. 

Ale  snažím se , často sem nahlížet a co nejdříve odpovídat. 

 Výrobky vyrábím a zboží skladuji, balím a odesílám v čistém prostředí bez alergenů a nakažlivých virů. 

    

Doručení si můžte zvolit Flér dopravou při volbě Zásilkovna, kdy je doučení na výdejny Zásilkovny. Pokud neuvedete adresu výdejny Zásilkovny bude doručeno na adresu Českou poštou-cenné psaní, nebo bude zásilka pozdržena do doplnění potřebných informací nutných k doručení. 

Zásilkovna =  doručení na výdejny Zásilkovny.

Českou poštou: 

Poštovné: cena je uvedena u zboží, dle sazebníku České pošty v Kč.

Je možné zvolit doručení cenné psaní u zásilek, ktreré tato služba pojme a větčších zásilek je možnost doručení při volbě  balík do ruky, nebo balík na ppoštu. 

 

Způsob balení zboží: Zboží je baleno dle objemu objednávky, váhy a velikosti objednaného zboží a způsobu doručení. Menší a lehčí zboží, které se vejde do obálky a doručení je Českou poštou, je baleno do bublinkové obáky a také do obálky cenná psaní. Zboží odesílané při volbě optimální doprava dle prodejce je většinou doručováno Flér dopravou na výdejnu Zásikovny a je proto i lehké malé zboží baleno do bublinky a krabičkek, větší a těžší do bublinky a krabic. Totéž i při volbě doručení prostřednictvím Zásilkovna. 

 Osobní vyzvednutí je možné dohodnout v Praze, po přičtení úhrady na účet- (hotovost nepřijímám), úhrady jsou uskutečňovány předem, převodem na účet Fio, což je rychlé a pohodlné, ale před převzetím si můžete výrobek prohlédnout a poku vám nebude vyovovat, můžete ho odmítnout a částka vám bude vrácena zpět na účet a objednávka bude zrušena. 

Veškeréí hygienická opatření jsou dodržována. 

Máte také možnost , jako všude, do čtrnácti dnů vrátit zboží nepoužité, nepoškozené a v půvoním obalu, i bez udání důvodu. 

Dále dle obchodních podmínek. 

Objevovat můžete již pomocí těcht tlačítek: 

Náušnice

           

Náramky 

   

Náhrdelníky

           

Andělé

 

Záložky do knihy

 

Materiál minerály

     

 Komponenty

  

 

 

 

Podrobněji můžete objevovat v levém svislém sloupci pod hlavičkou tohoto obchůdku. 

 

 

 

Zavítat můžete i do mé galerie U Majky

Nákupy z těchto obchůdků ráda vložím do jednoho balíčku a odešlu za jedno společné poštovné. 

Linku pro sledování Vaší zásilky obdržíte ve zprávě k objednávce. 

Způsob dopravy
Doprava dle vašeho výběru z těchto možností: Optimální doprava dle prodejce na výdejnu Zásilkovny vyberte nebo oznamte prosím adresu výdejny Zásilkovny, Doručení Zásilkovna - vyberte nebo oznamte adresu výdejny Zásilkovny, Česká pošta cenné psaní, nebo balíček do ruky, případně Česká pošta balík - doručení na vaši zasílací adresu. Odesílám další den po přičtení Vaší úhrady na účet, kdy nejdříve zabalím zásilku- takto: V den připsání úhrady na účet balím a druhý den odesílám, Páteční zásilky odesílám v neděli , nebo v pondělí- první pracovní den následující po víkendu, či svátku. Balení bezpečné, dle pokynů dopravce. U zásilek zobrazuji linku pro sledování zásilky a podací číslo. Faktury jsou součástí zásilky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tojo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--