Domů Profil prodejce Tomáš Klababa
  • Prodejce od r. 2013
  • Praha 3, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 130
Aktivita: -
Registrace: 30.3.2013
Město: Praha 3
Stát: ČR

Tomáš Klababa

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Podle hvězd jsem beran, podle číňanů opice. Podle hrstky lidí, kteří nad námi chtějí mít moc, jsem poslušná ovce. A to se mi vůbec nelíbí. Tak jsem si řekl, zkus žít víc nezávisle, vymanit se ze špatných vlivů a začni dělat co tě baví.

Truhlář vyrobí židli, zedník postaví dům. Tvoří trvalé hodnoty. Když se ale kouknu na to, jaké mám zaměstnání a co dělám... Pracuji jako počítačový grafik v reklamní agentuře. Výsledek mé práce má kolikrát doslova jepičí život, o hodnotě se mluvit nedá vůbec (tu estetickou hodnotu zabíjí klient, v reklamě není umění, jen arogantní panovačnost zadavatelů). A pointa? Jsem jen nástrojem společností vyrábějících cigarety, alkohol, farmaka, nebo nechutné instantní potraviny, které se snaží zvýšit tržní hodnotu svého zboží, jehož reálná hodnota je zlomková. Takže jim všem vlastně pomáhám, Vás okrádat.

Vždy je nějaká cesta ven z toho všeho, nějaká alternativa. A protože maluji a jsem i jinak občas "rádo-by-umělěcky" činný, zkusím to skrze Fler.cz. Třeba je to začátek změny. Naděje tu je :-)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tomáš Klababa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--