Domů Profil prodejce tree
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • České Budějovice, ČR
  • 816 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (132) 100%
Nadšenci: 552
Aktivita: aktivní
Prodáno: 816
Registrace: 9.2.2010
Město: České Budějovice
Stát: ČR

tree

/ Prodávající
Novinky
1035046
24.11.2022 Přáníčka s citáty a listy stromů jsou opět doplněna, protože poslední dobou jejich řady citelně prořídly. Letěly asi dělat drobné radosti přátelům... :-)

Tree jako strom... Mám stromy moc ráda. Nejraději živé, vonící, plodící... Ale nejde vždy nosit vzrostlý buk u sebe v kapse. Proto vznikají moje drobné šperky, díky nimž s námi stromy můžou být i tam, kam je jim jinak vstup zapovězen.

Z rostoucích stromů nikdy živé dříví neberu. Většinu z těch, ze kterých tvořím, znám osobně a strávila jsem pod jejich korunami nejednu krásnou chvíli. Pár jich už bohužel nikomu trochu stínu v parném létě neposkytne... Tak nabízím alespoň takto vzpomínku a potěšení. Energie proudící v těch krásných živých bytostech se obtiskla do struktury jejich dřeva a je nezaměnitelná - pokaždé, když se postupným broušením vyloupne, žasnu a raduji se. A o tuto radost bych se s vámi tady na Fleru chtěla podělit.

Stromy a rostliny mne vedou i při návrhu přírodních permakulturních zahrad, proto se někdy do názvů mých šperků vloudí letničková či trvalková inspirace. Vysvětlit musím také své kategorie začínající jménem stromu a datem - jde o Keltský stromokruh - systém, který zrcadlí vlastnosti a energii stromů a lidí narozených v určitých dnech. Dny narození najdete přímo v názvu kategorie, popis energie dřev pak případně u jednotlivých výrobků. Kategorie i výrobky postupně doplňuji tak, aby obsáhly celé spektrum Keltského stromového kalendáře (dle Vescoliho).

Přijměte mé pozvání do korun stromů - šeptajících a ševelících. Vaše Dana Hanzliková Vašková.

--------------------------------------------------------------------------------

Výrobky, které nejsou se stromy přímo propojeny, najdete nově na mém dalším profilu: TvořiVášeňKrajině a stromům v ní
--------------------------------------------------------------------------------

Dobrá zpráva pro nakupující ze Slovenska: bez bankovních poplatků lze platit na účet u Fio banky.

--------------------------------------------------------------------------------

tree - dřevěný šperk a hračky

Pokud jste vyrůstali s nějakým stromem, který vás jako rodinu (kamarády, kamarádky) spojuje, můžu vám vytvořit na míru šperk či talisman pro památku a propojení. Stačí mi větev z prořezávky.

image

 ----------------------------------------------------------------------------------

Tvořím za klub MaŘeNa má ráda DŘEVO, PŘÍRODNINY a KŮŽI v rámci MaŘeNy: Sněm skřítkůBřezový andělPoselství indiánů Hopi, Až opadá listí z dubu..., S koníčkem k muzice, Pramínek vlasů...  

Způsob dopravy
Pro zájemce z Českých Budějovic je možné domluvit se na osobním předání zboží, pro ostatní nabízím dopravu zboží poštou (doporučeně nebo v případě větších zakázek jako obchodní balík). Zboží balím do bublinkové folie a obálky (případně krabičky, vyžaduje-li to křehkost zboží). Papírovou fakturu Vám zašlu na vyžádání, elektronickou verzi najdete u své objednávky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Zboží

Další zboží od tree

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--