Profil uživatele
tree
Prodávající
České Budějovice
Registrace: 9.2.2010

Tree jako strom... Mám stromy moc ráda. Nejraději živé, vonící, plodící... Ale nejde vždy nosit vzrostlý buk u sebe v kapse. Proto vznikají moje drobné šperky, díky nimž s námi stromy můžou být i tam, kam je jim jinak vstup zapovězen.

Z rostoucích stromů nikdy živé dříví neberu. Většinu z těch, ze kterých tvořím, znám osobně a strávila jsem pod jejich korunami nejednu krásnou chvíli. Pár jich už bohužel nikomu trochu stínu v parném létě neposkytne... Tak nabízím alespoň takto vzpomínku a potěšení. Energie proudící v těch krásných živých bytostech se obtiskla do struktury jejich dřeva a je nezaměnitelná - pokaždé, když se postupným broušením vyloupne, žasnu a raduji se. A o tuto radost bych se s vámi tady na Fleru chtěla podělit.

Stromy a rostliny mne vedou i při návrhu přírodních permakulturních zahrad, proto se někdy do názvů mých šperků vloudí letničková či trvalková inspirace. Vysvětlit musím také své kategorie začínající znakem _ jde o Keltský stromokruh - systém, který zrcadlí vlastnosti a energii stromů a lidí narozených v určitých dnech. Dny narození najdete přímo v názvu kategorie, popis energie dřev pak u jednotlivých výrobků. Kategorie i výrobky postupně doplňuji tak, aby obsáhly celé spektrum Keltského stromového kalendáře (dle Vescoliho).

Přijměte mé pozvání do korun stromů - šeptajících a ševelících. Vaše Dana Hanzliková Vašková.

--------------------------------------------------------------------------------

Dobrá zpráva pro nakupující ze Slovenska: bez bankovních poplatků lze platit na účet u Fio banky.

--------------------------------------------------------------------------------

A protože člověk na světě není sám, ráda podpořím ty, jimž není lhostejný život v jejich okolí.

KATEGORIE ZACHRAŇME STROMY: 
Výtěžek z prodeje těchto šperků bude použit na záchranu stromů v ČR ve spolupráci s organizací ARNIKA.

 * Pro Rolničku jsem připravila pár drobností, které Rolnička pak prodávala na předvánočním a velikonočním jarmarku. A to vše zejména díky klubu "Pomozme Rolničce".

 ----------------------------------------------------------------------------------

Mé oblíbené kluby jsou Jihočeský a Permakultura, domácí kosmetika, soběstačnost... Tvořím za klub MaŘeNa má ráda DŘEVO, PŘÍRODNINY a KŮŽI v rámci MaŘeNy: Sněm skřítkůBřezový andělPoselství indiánů Hopi, Magické jmelí.       

Způsob dopravy
Pro zájemce z Českých Budějovic je možné domluvit se na osobním předání zboží, pro ostatní nabízím dopravu zboží poštou (doporučeně nebo v případě větších zakázek jako obchodní balík). Zboží balím do bublinkové folie a obálky (případně krabičky, vyžaduje-li to křehkost zboží). Papírovou fakturu Vám zašlu na vyžádání, elektronickou verzi najdete u své objednávky.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
681715
11.12.2017 Vloženy nové kousky s krásných barevných dřev. Hodně srdečních záležitostí...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.