Domů Profil prodejce trigo
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 4, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 3
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 31.1.2011
Město: Praha 4
Stát: ČR

trigo

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

ZROZENÍ

Zrozen jako Husákovo dítě na území Hl.m.Prahy v normalizační lokalitě severozápadní Pankrác pod štíty televizního pohoří Kavčí hory, prodělal klasické dětské nemoci jako spalničky, základní vzdělání, pubertu, maturitu, pohlavní styk a autoškolu a poté se vydal ve šlépějích svých předků. mechaniků, řezbářů, malířů, restaurátorů, kronikářů a jiných nosičů kreativity a krásna. K nejznámějším z nich patří výtvarník a animátor Jiří Trnka.

VÝVOJ

V období po obou světových válkách, někdy kolem roku 1985 n.l. se plně rozvinul jeho chtíč po výtvarných praktikách všeho druhu. Pod vedením prof. M. N. Vyhnise vyprofiloval svou techniku  akrylové a olejové malby do osobitého výtvarného stylu, na kterém trvá dodnes.

UMĚLECKÝ ZÁBĚR

 K jeho nosným aktivitám patří wallpaint (nástěnná exteriérová a interiérová malba), výroba atypických hodin, divadelní a filmové rekvizity a pc grafika pro reklamu a bussines. Zasáhl i do poezie, kreslené sociální i politické satiry. Patří mezi přední Pražské performery se specializací na svislá a vodorovná dopravní značení, street art a vede na institutu kartonizace experimentálních artevěd a vševěd katedru arterecyklace obalových hmot a komunálního odpadu.

VĚDECKÁ A VÝZKUMNÁ  A PEDAGOGICKÁ ČINNOST

V roce 2009 pak se svým týmem po dlouholetém výzkumu na jmenovaném institutu odhodlal a shromáždil materiál pro definování kreativních praktik a vytvořil dnes již známou - teorii kreativity, kterou od těch dob vyjadřujeme vzorcem  A=r t 2 . Za tu je  Stokholmskou nadací pro vědu,umění a výzkum navržen na Nobelovu cenu. Od roku 2010 se po výzvách kolegů vrhnul i na pedagogickou a osvětovou činnost pod heslem:  NENÍ AŽ ZAS TAK DŮLEŽITÉ, JESTLI SE BAVÍ POSLUCHAČ ČI DIVÁK. DŮLEŽITÉ JE , ŽE SE BAVÍ AUTOR.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od trigo

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--