Profil uživatele
Tromalo vududoro
Prodávající
Praha
Registrace: 4.6.2008

Dobrý den všem, kteří sem zavítali!

Jsme taková malá rodinná dílnička, kterou tvoří Micána, Makmurdo a jejich robě:)

Oba dva rádi malujeme a tvoříme, Micána smaltuje a ráda dělá cokoli vytvárného s textilem  a Makmurdo to umí se dřevem, zabývá se tedy řezbářstvím, vyrábí nábytek postaru a také dělá housle, violoncella i basy...

Zatím máme docela málo prostoru, ale jen, co se přestěhujeme do většího a každý bude mít svou vlastní dílnu, rádi vás u nás uvítáme a něco vás naučíme (nabídka kurzů zde bude hned, jak to bude aktuální).

Jinak cokoli by se vám u nás líbilo, ale přáli byste si to třeba v jiné barvě či s nějakou obměnou, neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám vyhovíme, pokud to bude v našich silách...to samé platí i o věcech, co jsou již prodané...

Smaltíky, které si u nás můžete pořídit jsou páleny na vysoké teploty (okolo 800°C), jedná se tedy o "pravý smalt". Rozdíl mezi "pravým" a "plotýnkovým" smaltem je moc pěkně srozumitelně popsán zde. Používáme jak šperkařský tak polotechnický smalt a v drtivé většině případů si tvary z měďěného plechu připravujeme sami. Komponenty, které používáme jsou z obecného kovu, ale na přání můžu za  příplatek vyměnit za stříbrné (tady mám na mysli hlavně závěsy u náušnic, pro ty, kteří mají problémy).

Koníci a sopl. jsou řezány z lipového dřeva, malovány temperovými barvami, které jsou fixovány šelakem (ten se používá i v potravinářství, takže olizování by neměl být  problém).

 

Mládež už se taky zaučuje :)

Jáchym

 

 

 

Způsob dopravy
Věcičky zasíláme poštou (českou) a v obálce s bublinkama či jinak řádně zabalené a samozřejmě doporučeně (či při větším objemu jako cenný balík). Pokud jste z Prahy či okolí Mělníka je možné osobní předání (poštovný je dneska tááák drahý)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.