Domů Profil prodejce Trumade
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Bohumín 1, ČR
  • 81996 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (473) 100%
Nadšenci: 1652
Aktivita: aktivní
Prodáno: 81996
Registrace: 17.10.2014
Město: Bohumín 1
Stát: ČR
Důležitá informace: Od 1. dubna 2022 do 1. září 2022 bude náš ateliér, ze zdravotních důvodů, mimo provoz. Objednávky uskutečněné do 30.3. 23:59 hod. budou zpracovány a zaslány během dubna, podle domluvy. Děkujeme za pochopení.

Trumade

/ Prodávající
Novinky
749247
19.9.2018 Více o Trumade v rozhovoru pro flér MAG:
https://www.fler.cz/magaz...

Milý snoubenci,

Jsme moc rádi, že se Vám sady líbí a děkujeme za Vaše pochvaly a podporu. Velmi si vážíme Vašeho zájmu. Pokud máte zájem o naše svatební výrobky, prosíme o včasnou rezervaci. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat vnitřní poštou. Rádi uděláme vše pro Vaší spokojenost :-)

Míša/Trumade

Značka Trumade je určená zejména pro milovníky originálních produktů, které byly vytvořeny poctivou prací a s láskou ke všemu jedinečnému. Prosíme o respektování autorských práv. Veškeré výrobky, návrhy a fotografie vznikly s radostí a skrývá se v nich nespočet hodin pečlivé práce. Pro zákazníky ze Slovenska máme slovenský účet, neplatíte za mezinárodní transakce. Veškeré ceny jsou včetně DPH.

 

 

     Andrejka a Marek 6.4.2018, Abbey of San Galgano, Tuscany

              

Balíčky momentálně posíláme 1-2 týdně. Svatební sady posíláme do 14 dní od odsouhlasení finálního návrhu, pokud není u zboží uvedeno jinak. Finální texty pro výrobu svatebních tiskovin, je potřeba zaslat nejpozději 14 dní před svatbou. V případě, že na zásilku/sadu spěcháte, prosíme o info vnitřní poštou. Děkujeme :-) 

Způsob dopravy
Českou poštou, cena poštovného je vždy uvedena u zboží. Vzkaz od pana balíčka: Nacházím se v ateliéru, obklopeným přírodou v památkově chráněné oblasti na rozhraní České republiky a Polska, odkud co nejdříve po zakoupení putuju k Vám. Tru mě pečlivě zabalila s ohledem na mou bezpečnou cestu. Pokud potkám nezodpovědného zaměstnance pošty a přijdu k úrazu, prosím o rozbalení za přítomnosti pošťáka. Pokud budu mít trvalé následky, sepíše se reklamace a kontaktuje se mé rodiště Trumade, které vše vyřeší k vaší spokojenosti.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Trumade

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--