Profil uživatele
Trumade
Prodávající
Karviná
Registrace: 17.10.2014

Milý snoubenci,

Jsem moc ráda, že se Vám sady líbí a děkuji za Vaše pochvaly a podporu. Velmi si vážím Vašeho zájmu, ale chci upřednostnit kvalitu před kvantitou a každému z Vás se dostatečně věnovat. Proto, pokud máte zájem o mou svatební tvorbu, prosím o včasnou rezervaci. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak mě neváhejte kontaktovat vnitřní poštou. Ráda udělám vše pro Vaší spokojenost :-)

Míša/Trumade

Jsem psí mámou dvou placatých američanů, která sní o světě, kde všichni čtyřnozí chlupáči vrtí ocásky vostošest. Ilustracemi zhmotňuji svůj svět, který si měním na nevšednost s nutnou dávkou přírody a fantazie. Po studiu na vysoké škole jsem se začala naplno věnovat grafice a plnění svých snů.

Značka Trumade je určená zejména pro milovníky originálních produktů, které byly vytvořeny poctivou prací a s láskou ke všemu jedinečnému. Prosím o respektování autorských práv. Veškeré výrobky, návrhy a fotografie vznikly s radostí a skrývá se v nich nespočet hodin pečlivé práce. Pro zákazníky ze Slovenska mám slovenský účet, neplatíte za mezinárodní transakce.

                                                 

Balíčky momentálně posílám 1-2 týdně. Svatební sady posílám do 14 dní od odsouhlasení finálního návrhu. V případě, že na zásilku/sadu spěcháte, prosím o info vnitřní poštou. Grafiky na přání mohou trvat déle. Děkuji :-)

Způsob dopravy
Českou poštou, cena poštovného je vždy uvedena u zboží. Vzkaz od pana balíčka: Nacházím se v ateliéru, obklopeným přírodou v památkově chráněné oblasti na rozhraní České republiky a Polska, odkud co nejdříve po zakoupení putuju k Vám. Tru mě pečlivě zabalila s ohledem na mou bezpečnou cestu. Pokud potkám nezodpovědného zaměstnance pošty a přijdu k úrazu, prosím o rozbalení za přítomnosti pošťáka. Pokud budu mít trvalé následky, sepíše se reklamace a kontaktuje se mé rodiště Trumade, které vše vyřeší k vaší spokojenosti.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.