Od 21.8. do 29.8. máme dovolenou, prosíme snoubence, kteří potřebují v tomto termínu tiskoviny pro svou svatbu, aby objednávku uskutečnili nejpozději 12.8. Po tomto termínu budou objednávky dodány až v září. Během... více »
Profil uživatele
Trumade
Prodávající
Karviná
Registrace: 17.10.2014

Milý snoubenci,

Jsme moc rádi, že se Vám sady líbí a děkujeme za Vaše pochvaly a podporu. Velmi si vážíme Vašeho zájmu. Pokud máte zájem o naše svatební výrobky, prosíme o včasnou rezervaci. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat vnitřní poštou. Rádi uděláme vše pro Vaší spokojenost :-)

Míša/Trumade

Značka Trumade je určená zejména pro milovníky originálních produktů, které byly vytvořeny poctivou prací a s láskou ke všemu jedinečnému. Prosíme o respektování autorských práv. Veškeré výrobky, návrhy a fotografie vznikly s radostí a skrývá se v nich nespočet hodin pečlivé práce. Pro zákazníky ze Slovenska máme slovenský účet, neplatíte za mezinárodní transakce. Veškeré ceny jsou včetně DPH.

 

 

     Andrejka a Marek 6.4.2018, Abbey of San Galgano, Tuscany

              

Balíčky momentálně posíláme 1-2 týdně. Svatební sady posíláme do 14 dní od odsouhlasení finálního návrhu, pokud není u zboží uvedeno jinak. Finální texty pro výrobu svatebních tiskovin, je potřeba zaslat nejpozději 14 dní před svatbou. V případě, že na zásilku/sadu spěcháte, prosíme o info vnitřní poštou. Děkujeme :-) 

Způsob dopravy
Českou poštou, cena poštovného je vždy uvedena u zboží. Vzkaz od pana balíčka: Nacházím se v ateliéru, obklopeným přírodou v památkově chráněné oblasti na rozhraní České republiky a Polska, odkud co nejdříve po zakoupení putuju k Vám. Tru mě pečlivě zabalila s ohledem na mou bezpečnou cestu. Pokud potkám nezodpovědného zaměstnance pošty a přijdu k úrazu, prosím o rozbalení za přítomnosti pošťáka. Pokud budu mít trvalé následky, sepíše se reklamace a kontaktuje se mé rodiště Trumade, které vše vyřeší k vaší spokojenosti.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
749247
19.9.2018 Více o Trumade v rozhovoru pro flér MAG:
https://www.fler.cz/magaz...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím