DOVOLENÁ od 18. - 28. května
Profil uživatele
Tsunami
Prodávající
Tábor
Registrace: 3.11.2008

DOVOLENÁ od 18. - 28. května

Srdečně vás vítám v mém barevném a rozmanitém flerkoutku. Jmenuji se Radka a pracuji jako zdravotní laborantka biochemie - hematologie Injekce. Su z Brna, už nějaký ten pátek ale bydlíme v Jižních Čechách. Mým koníčkem je hlavně šití, to mě baví.

Jsem samouk, nepoužívám většinou žádné střihy  a metr potřebuji jen občas . Finální podoba mých výrobků vzniká během šití, na začátku mám jen lehkou představu jak by to mělo vypadat. Improvizuji, vymýšlím pořád něco nového a to mě baví nejvíc. Nerada dlouho šiju ze stejné látky, proto vybírám pořád nové a nové.

Co vidíte na fotkách je ušito, to přesně v balíčku očekávejte. Neplatí pro zakázkové šití, to vždy uvádím v popisu, že ušiju dle vašich boků. Na požádání vystavím fakturu k nákupu, kterou si potom zde na fleru můžete vytisknout.

Rozměr boků, které uvádím v popisu je: nejširší místo kolkolem zadečku.

Pokud byste měli zájem o nějakého klona již prodaného výrobku a já budu mít ještě látku, ráda vám ušiju výrobek dle vámi udaných rozměrů.

Napište mi 

Svištím na tomto šicím stroji. 


 

 Moje výrobky otištěné v časopisu Praktická Žena:

 

 

Pěkné dny a sny přeje Tsunami.

Způsob dopravy
Balíček Vám zašlu nejpozději do tří pracovních dnů od připsání platby na účet, podle toho, jak chodím do práce. Při nákupu více kusů vám bude připočítáno pouze jedno poštovné, pokud budu zasílat v jedné zásilce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
720439
7.5.2018 DOVOLENÁ od 18. - 28. května
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.