Domů Profil prodejce Tsunami
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Tábor, ČR
  • 3132 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1526) 100%
Nadšenci: 2428
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3132
Registrace: 3.11.2008
Město: Tábor
Stát: ČR

Tsunami

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Srdečně vás vítám v mém barevném a rozmanitém flerkoutku. Jmenuji se Radka a pracuji jako zdravotní laborantka hematologie - biochemie Injekce. Su z Brna, už nějaký ten pátek ale bydlíme v Táboře, v Jižních Čechách. Mým koníčkem je hlavně šití, to mě baví.

Jsem samouk, nepoužívám většinou žádné střihy  a metr potřebuji jen občas . Finální podoba mých výrobků vzniká během šití, na začátku mám jen lehkou představu jak by to mělo vypadat. Improvizuji, vymýšlím pořád něco nového a to mě baví nejvíc. Nerada dlouho šiju ze stejné látky, proto nakupuji pořád nové a nové.

Co vidíte na fotkách je ušito, to přesně v balíčku očekávejte. Neplatí pro zakázkové šití, to vždy uvádím v popisu, že ušiju dle vašich boků - na zakázku. Fakturu k nákupu si můžete vytisknout u vaší objednávky, pokud ji potřebujete.

Rozměr boků, které uvádím v popisu je: nejširší místo kolkolem zadečku.

Pokud byste měli zájem o nějakého klona již prodaného výrobku a já budu mít ještě látku, ráda vám ušiju výrobek dle vámi udaných rozměrů na zakázku.

Napište mi 

Svištím na tomto šicím stroji. 

image

 Moje výrobky otištěné v časopisu Praktická Žena:

 

Pěkné dny a sny přeje Tsunami.

 

Jsem Dobrým andělem od 5.11.2016 a pravidelně pomáhám rodinám s dětmi, které se vlivem vážného onemocnění dostaly do finanční tísně. I drobné finanční příspěvky mohou těmto rodinám pomoci překonat velmi těžké období. Zažijte také radost z dávání - staňte se i Vy Dobrým andělem.

                                     

 

Způsob dopravy
Balíček Vám zašlu nejpozději do tří pracovních dnů od připsání platby na účet, podle toho, jak chodím do práce. Při nákupu více kusů, které se vejdou do obálky, vám bude připočítáno pouze jedno, uvedené poštovné. Zasílám doporučeně s pojištěním. Při více kusech, které budu muset dát již do krabice, poštovné bude taky jedno, ale musím ho, při přijetí objednávky, navýšit na 130Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tsunami

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--