Menu
--
Profil prodejce Tupa - materiál Domů
Profil uživatele
Tupa - materiál
Prodávající
Nučice
Registrace: 26.2.2014

Srdečně zdravím. Založila jsem tento obchůdek pro všechny, kteří při své tvorbě používají skleněné kabošony. Fusingem se zabývám již delší čas a zaměřuji se hlavně na výrobu sklíček pro vytváření šperků. Kabošony jsou vyráběny v elektrické peci, což zajišťuje jejich kvalitu a trvanlivost.

Kabošony jsou pro informaci foceny také na mřížce - 1 malý čtvereček je 1/2 cm, silně orámovaný (4 malé) měří 1 cm.


Pokud by se Vám zalíbilo i něco z těchto obchůdků https://www.fler.cz/shop/tupa a https://www.fler.cz/shop/at - zaplatíte pouze 1 poštovné.  

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, bublinková obálka, případně krabička. Dražší objednávky zasílám jako cenné psaní.
Obchodní podmínky

Platební podmínky: platba předem - bankovním převodem, po dohodě dobírkou – se změnou poštovného

 Dodací podmínky: zásilku odesílám do 2 dnů po připsání platby na účet - doporučená zásilka prostřednictvím České pošty. V případě, že se ze závažných důvodů odeslání zboží zpozdí, zákazníka informuji neprodleně e-mailem

 Poštovné: náklady na dodání zboží se mohou lišit podle hmotnosti a velikosti zásilky, zpravidla činí 65,- Kč (bude upřesněno při potvrzení objednávky)

 Záruka: prodávající poskytuje záruku 24 měsíců, dále poskytuje pozáruční servis týkající se drobných oprav a údržby. Záruka se nevztahuje na závady vzniklé nesprávným použitím.

 Zákazník má právo na odstoupení od objednávky do 14 dnů od jejího potvrzení (tedy ode dne, kdy obdržel poučení dle obchodních podmínek).  Pro účely uplatnění práva na odstoupení od objednávky musí zákazník o svém odstoupení informovat prodávajícího doporučeným dopisem nebo e-mailem. V případě odstoupení od objednávky ponese zákazník náklady spojené s navracením zboží. Toto zboží musí být v původním, nepoškozeném stavu. Platbu včetně nákladů na dodání vrátí prodejce bezodkladně po obdržení vraceného zboží.

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek objednávky a platnou výši ceny objednaného zboží, včetně příp. expedičních a dopravních nákladů.

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 1. 1. 2014

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím